2023 Zegarki Rolex Nowy Zegarek Oster Hang Tekd Kopanie Kalendarz 36

Fascynujący tarcza

Wybór New Week Calendar 36 (Day-Date 36) jest wykonany z dekoracyjnych kamieni szlachetnych. Wspaniały kolor kolorów nie może nie myśleć o pięknym stylu wzdłuż wybrzeża Morza Śródziemnego.

Rolex wprowadził trzy nowe stałe cotygodniowe kalendarz w stylu ostryg 36 (Oster Perpetual Day-Date 36) zegarków. Tila wykorzystuje dekoracyjne kamienie szlachetne ozdobioną diamentowymi znakami zegarowymi oraz rzymskimi cyfrowymi VI i IX.

Pierwszy to 18 -karatowe wieczne różowe złoto; Tila wykorzystuje zielone złote kamienie z magnetyczną i krystaliczną powierzchnią. Drugi akapit to 18 -karatowy złoto, z czerwoną tarczą chalcedony. Czerwony Chalcedony to pomarańczowo-czerwono dekoracyjny klejnot o różnych kształtach i znakach i tworzy wzór artystycznego poczucia o różnych długościach. W trzecim akapicie wykorzystuje 18 -karowe białe złote i turkusowe tarcze, pokazujące naturalną teksturę kontekstu. Zewnętrzny pierścień trzech zegarków jest inkrustowany 52 okrągłymi diamentami, z klasycznym, odpornym na ciepło paskiem, a pasek jest wyposażony w elegancką ukrytą klamrę opaski koronowej.

W New Week Calendar 36 ma wiodący ruch 3255 z technologią zegarmistrzostwa, który może dokładnie wyświetlić czas, minutę, drugą, tydzień i datę. Podobnie jak wszystkie zegarki zegarki rolex, stały cotygodniowy kalendarz typu ostrygowego 36 uzyskał doskonałą obserwację precyzyjnego certyfikatu zegara, aby zapewnić, że oko może się doskonale działać podczas noszenia.

Unikalny projekt Rolex

Typ tygodnia uruchomionego w 1956 roku stworzył precedens. Był to pierwszy na świecie zegarek kalendarzowy, aby ustawić okno w pełnym kształcie w południe. Jest to znaczące osiągnięcie techniczne roku. Do wyboru jest 26 języków. Cotygodniowe zegarki z serii kalendarzy to tylko 18 -karatowe złoto, 18 -karatowe białe złoto, 18 -karatowe wieczne różowe złoto lub 950 platyny i inne metale szlachetne.

Wielu polityków, prezydentów i ludzi z całego świata nosiło cotygodniowy typ kalendarza. Ten zegarek jest bardzo dobrze znany, zwłaszcza jego kultowy pasek głowy, który pokazuje nadprzyrodzony styl oka. Nazwa pasa przypomina noszenie jego wybitnych postaci, dzięki czemu kalendarz jest prawdziwym „głową” bez prawa.

Obudowa ostrygowa, wodoodporny symbol

Nowy tydzień kalendarz 36 36 mm Oyster obudowa gwarantuje wodoodporną głębokość 100 metrów (330 stóp), solidny i elegancki model. Środkowy punkt trzech zegarków jest odlewany z całego kawałka solidnego 18 -karatowego złota, 18 -karowego białego złota lub 18 -karatowego wiecznego różowego złota. Rolex Watchakers zaostrzają drobne doły do dołów za pomocą specjalnych narzędzi marki do uszczelnienia skrzynki, więc tylko zegarmistrzowie Rolex mogą dotrzeć do ruchu. Korona łańcucha podwójnego blokady ma podwójny wodoodporny system mocno zaostrzony do rzeczy. Powierzchnia lustra jest wytwarzana, aby zapobiec odblaskowemu niebieskiemu kryształowi, którego nie jest łatwe do zeskrobania. Mały obiektyw wypukły okna o godzinie 3 ułatwia czytanie kalendarza. Wodoodporna obudowa Oyster zegarka ma najlepszą ochronę ruchu.

Stała motywacja typu 3255

Kalendarz nowego tygodnia 36 jest wyposażony w ruch 3255. Ruch ten został wprowadzony na rynek w 2015 roku. To wszystko jest badaniami i rozwojem i produkcją Rolex. Został wyposażony w tę serię zegarków w 2019 r. Ten automatyczny ruch mechaniczny kondensuje doskonałą technologię Rolex, która wykazuje wyjątkową wydajność pod względem precyzji i niezawodności, rezerw dynamicznych i wygodnego użycia.

3255 ruchów jest wyposażonych w opatentowany system ucieczki Chronergy Rolex, który jest wydajny i niezawodny. Ten system uciekinierów jest wykonany ze stopów niklowo-fosforu i nie jest zakłócany przez pola magnetyczne o wysokiej intensywności. Ruch jest wyposażony w niebieski strzał spadochronowy wykonany z unikalnego stopu kosmetycznego rzuconego przez Rolex. Nawet jeśli temperatura się zmienia, szalik jest stabilny i ma doskonałą wydajność sejsmiczną. Śledzenie jest również wyposażone w ostatni okrąg Rolex, aby zapewnić, że ruch może utrzymać regularne działanie w dowolnym miejscu. Kierunek akcji jest wyposażony w konstrukcję Rolex i opatentowane wysokowydajne urządzenie amortyzacyjne paraflek w celu poprawy siły sejsmicznej ruchu. Auto Tuo jest wyposażony w ulepszone łożysko perłowe.

3255 ruchów jest wyposażonych w stały mobilny automatyczny system pokładowy, a ruch jest używany jako ruch ruchu. Doskonała wydajność struktury i systemu ucieczki skrzynki zegarowej powoduje rezerwę mocy 3255 ruchów około 70 godzin.

Opaska

Kalendarz nowego tygodnia 36 pasuje do głowy państwa. Słuchawki festiwalowe Sange STELE SIN CHAR SING SINGES są zaprojektowane głównie do znanego cotygodniowego kalendarza typu Oyster typu obserwacyjnego (ostrygi wieczyste), wprowadzone na rynek w 1956 roku. Został obsadzony tylko z 18-karatowym złotem lub 950 platyny-ekskluzywnym paskiem z Logów metali szlachetnych.

Spośród trzech nowych zegarków, pierwszy model z zielonym piaskiem złota i kamiennymi tarczami i 18 -karatowymi różowymi złotymi opaskami; drugi model z czerwonym tarczą Chalcedony i 18 -karatowym liderem złotym głównym; Trzeci model z turkusową tarczą i 18 -karatowym białym złotym paskiem głowy. Pasek jest wyposażony w elegancką ukrytą klamrę koronową. Pasek jest zaprojektowany z Rolex i uzyskał opatentowany komponent ceramiczny, który jest bardziej elastyczny i trwały.

Certyfikacja Pixel Super Observatory Precision

Podobnie jak wszystkie zegarki Rolex, Oyster Hengdian Weekly Calendar 36 uzyskał również doskonałą obserwację obserwatorium złożonego przez Rolex w 2015 r. Ten wyjątkowy tytuł dowodzi, że każdy zegarek z powodzeniem przeszedł serię testów w laboratoriach Rolex. Ponadto ruchy tych zegarków zostały jednocześnie certyfikowane przez szwajcarskie oficjalne precyzyjne centrum testowe (COSC). Po złożeniu oka i zainstalowaniu ruchu w sprawie, jest ono testowane, aby upewnić się, że gdy zegarek jest noszony, może on wyróżniać się w różnych aspektach, takich jak dokładność, rezerwy zasilania, wodoodporne i automatyczne łańcuchy. Średni błąd doskonałego czasopiszka Rolex Precision Precision jest w odległości dwóch sekund dziennie. Dokładność pościgu Rolexa jest znacznie wyższa niż standard precyzyjnych zegarków do precyzji certyfikacji w Szwajcarii.