Audemars Piguet Royal Oak 67651ST.ZZ.1261ST.01 Replika Zegarka Ze Srebrną Tarczą I Diamentem

Wraz z poprawą standardów życia coraz więcej osób rozumie radość z życia. Życie nie polega tylko na zarabianiu pieniędzy na pracy i polega na robieniu tego, co lubisz. Podobnie jak noszenie zegarka, nie tylko w celu pokazania swojej tożsamości, powinieneś nosić stylowy i niepowtarzalny zegarek, aby zadowolić siebie, jak chcesz. Dzisiaj w tym artykule zalecany jest luksusowy diamentowy zegarek repliki Audemars Piguet Royal Oak 67651ST.ZZ.1261ST.01!

Replika zegarka diamentowego Audemars Piguet Royal Oak z serii 67651ST ma unikalny ośmiokątny wygląd. Koperta ze stali nierdzewnej 33 mm dodaje męskości nadgarstkowi kobiety, a ramka wypełniona diamentem dodaje kobiecości. Wyposażony w mechanizm kwarcowy Cal. 2713, ma praktyczną funkcję wyświetlania kalendarza. Mechanizm o grubości 2,2 mm sprawia, że ​​cały zegarek ma tylko 7 mm, dzięki czemu panie nie będą wyglądać ciężko podczas jego noszenia. Zegarek jest połączony z paskiem ze stali nierdzewnej o znakomitym wykonaniu, a cały zegarek jest wyjątkowy i elegancki.

Ten damski zegarek Audemars ma delikatniejsze i bardziej skomplikowane ręcznie polerowane lustro i matowe wykończenie niż ogólna seria Royal Oak, w tym ośmiokątna ramka, a sama obudowa zawiera trzy warstwy różnych wzorów polerowania. Ten replikowy zegarek diamentowy Audemars Piguet 67651ST spełnia oczekiwania wielu klientów dotyczące luksusowych zegarków. Ma unikalny styl projektowania i łączy w sobie elegancki styl kobiet, który jest głęboko kochany przez kobiety. Nawet jeśli ten replikowany zegarek ma tylko 33 mm rozmiaru, pokaże czyste piękno i mocne linie charakterystyczne dla Audemars Piguet.

Przez szafirowe lustro ze szkła kryształowego wyraźnie widać białą tarczę repliki zegarka Audemars Piguet, ozdobioną unikalnym wzorem w kratkę „Grande Tapisserie”, dzięki czemu tarcza jest bardziej lśniąca. Sześciokątna korona jest umieszczona z boku zegarka, a wielokątna konstrukcja jest wygodniejsza w użyciu i ułatwia regulację funkcji. Górna część korony jest wygrawerowana logo Audemars Piguet „AP”. Znakomita korona wykonania podkreśla wyjątkowe wykonanie marki w szczegółach.

Obudowa tego repliki zegarka jest bardzo wąska; wypolerowana obudowa ma ostre krawędzie i narożniki oraz estetykę geometrycznych linii. Zegarek jest zintegrowanym zaczepem, a metalowe ogniwa są przymocowane do zaczepów obudowy za pomocą śrub. Występy zegarka są wygięte, aby podczas noszenia zegarek przylegał ściśle do nadgarstka. Spód zegarka jest zamkniętym spodem, który jest przymocowany do obudowy za pomocą sześciu śrub, a angielska nazwa „Royal Oak” z serii Royal Oak jest wygrawerowana na dolnej części zegarka. Wewnątrz obudowy znajduje się mechanizm kwarcowy.

Ten replikowany zegarek Audemars Piguet ma łagodny temperament w subtelnym stylu, dzięki czemu jest najbardziej olśniewającym połączeniem kobiecych nadgarstków. Podkreśla nie tylko wytrzymałość Royal Oak, ale także kobiecą postawę. Składane zapięcie ma klasyczne logo AP, które odpowiada estetyce strukturalnej ludzkiego ciała oraz jest wygodne i wygodne w noszeniu. Gdy zapięcie jest zamknięte, logo AP pojawia się na wewnętrznej stronie nadgarstka, a intencje marki są bardziej odzwierciedlone w szczegółach.

Ten damski zegarek repliki Audemars Piguet Royal Oak 67651ST ma nie tylko typowy styl dębu królewskiego, ale także zawiera agregację materiałów ze stali nierdzewnej, a jednocześnie ma jasne diamenty zdobiące nadgarstek. Smukły zegarek o stylowym wyglądzie z pewnością doskonale uzupełni kobiecy nadgarstek.