Audemars Piguet Royal Oak Perpetual Calendar 26574ST Automatyczny Zegarek Repliki Wysokiej Jakości

Zegarek z serii Audemars Piguet Royal Oak Offshore jako wysokiej klasy marka zegarków jest również jedną z najpopularniejszych kolekcji Audemars Piguet i zawsze był marzeniem wielu fanów zegarków. Dzisiaj ten artykuł przedstawia ten Audemars Piguet Perpetual Calendar 26574ST luksusowy zegarek repliki jest jednym z trzech najtrudniejszych rzemiosł w branży zegarków. Ten sam model ma również białą tarczę do wyboru.

Największą atrakcją tej najwyższej repliki zegarka Audemars Piguet jest to, że dostępne są wszystkie jego funkcje, które można zrealizować: funkcje kalendarza, tygodnia, miesiąca, całkowicie zaprojektowane dla osób kochających złożone funkcje. Ciemnoniebieska tarcza ma wyjątkową osobowość, a trójwymiarowy charakter cząstek jest pełny, co odzwierciedla wykwintność tego repliki zegarka. Replika zegarka Audemars Piguet to bardzo klasyczna i wybitna praca, najbardziej przyciągająca wzrok jest charakterystyczna konstrukcja, ośmiokątna obudowa i odkryte śruby, które pokazują męskość mężczyzn. Ten replikowany zegarek jest podzielony na trzy części: ramkę zegarka, główny korpus i tylną obudowę, które są przymocowane za pomocą ośmiu śrub.

Na tarczy „Grande Tapisserie” duża tarcza w szachownicę tego repliki zegarka Audemars Piguet wyświetla datę, dzień tygodnia, miesiąc i rzeczywisty obraz księżyca z dokładną fazą księżyca. Wyświetlacz tygodnia na zewnętrznym pierścieniu tarczy i wyświetlacz najlepszego roku przestępnego w funkcji wiecznego kalendarza wyraźnie i intuicyjnie pokazują oczy. Na małej tarczy o godzinie 12, od stycznia do grudnia w języku angielskim. Miesiąc można regulować poprzez otwory po obu stronach prawej korony. Wyświetlanie kalendarza różni się od zwykłych zegarków i jest wyświetlane na małej tarczy o godzinie 3 w zakresie 1-31. Funkcja fazy księżyca w pozycji godziny 4,6, z regulacją czasu, słońce i księżyc będą się zmieniać.

Ponadto wyjątkową cechą tego repliki zegarka Audemars Piguet Royal Oak 26574ST jest to, że zewnętrzny pierścień tarczy może również wyświetlać 52 tygodnie w roku i jest dopasowany do środkowej wskazówki, aby zmaksymalizować funkcję pomiaru czasu. Funkcja wiecznego kalendarza jest podobna do precyzyjnego urządzenia obliczającego mechanizmu kalendarza, który może automatycznie obliczyć prawidłowy mechanizm kalendarza bez udziału użytkownika. Jest to ciekawy projekt, który pozwala zobaczyć, ile czasu pozostało w ciągu roku w dowolnym momencie.

Obudowa ręcznej repliki Audemars Piguet Royal Oak 26574ST wykonana jest ze stali nierdzewnej 316L. Efekt szczotkowania jest oczywisty, boczna korona jest prosta i wykwintna, a dwa ukryte przyciski funkcji regulacji są widoczne po obu stronach, proste i praktyczne. Dno ma przezroczysty design, przez dolny przezroczysty szafirowy kryształ można wyraźnie docenić wykwintne rzemiosło tego wysokiej jakości dopracowanego mechanizmu zegarka repliki. Ten replikowany zegarek jest wyposażony w mechanizm Cal.5134 o takim samym wyglądzie i działaniu jak oryginał, a szyna jest ogólnie zgodna z oryginałem. Rezerwa energii kinetycznej wynosi 40 godzin. Po regulacji ruch w pełni odpowiada codziennemu użytkowaniu, dokładnemu i stabilnemu!

Konstrukcja paska jest również bardzo skomplikowana, od formowania do procesu polerowania jest dość skomplikowana. Boczne fazowanie paska ma wysoką konsystencję, a każdy pasek zachowuje jednolity kąt, a rysunek boczny jest również bardzo regularny, co poprawia ogólną teksturę. Ta replika zegarka Audemars Piguet 26574ST na dużej tarczy w szachownicę, data, dzień tygodnia, miesiąc, faza księżyca, kalendarz wybierania i inne funkcje mogą być wyraźnie przedstawione i siebie nawzajem. Niebieski odcień tarczy jest idealnie dopasowany do ciepłego światła emitowanego przez szczotkowaną metalową obudowę, znaczniki godzin i fluorescencyjne wskazówki, dzięki czemu ten idealny replikowy zegarek ma doskonałe parametry!