Bell & Ross BR-01 Luksusowa Replika Zegarka Burning Skull

Bell i Ross zawsze używali szlachetnych metali i wykwintnych technik rzeźbiarskich, aby tworzyć zegarki warte kolekcjonowania dzieł sztuki! Dziś ten artykuł przedstawia wyjątkowy zegarek repliki Bell & Ross BR-01 Burning Skull. Ten wysokiej jakości repliki zegarków używa szlachetnego srebra próby 925 w celu zastąpienia materiału ze stali nierdzewnej, w połączeniu z gotyckimi elementami tatuażu, dzięki czemu osobowość zegarka jest wspaniała i niezwykła.

Aby wiernie odtworzyć ducha spadochroniarza w 1944 r. I jego odznakę przypominającą piracką flagę z przeszłości, ta kultowa kwadratowa obudowa Bell & Ross jest doskonale zaprojektowana z czaszkami i piszczelami. Godzinowe i minutowe wskazówki na wytłoczonej tarczy zegarka pokazują inne tradycyjne wzory na polu wojskowym: sztylety i szable. Matowy metalowy wygląd i miękki połysk krokodyla ze skórzanym paskiem uwydatniają zegarek i wojenny styl.

Replika zegarka Bell & Ross wykonana jest ze srebra próby 925. Aby zapewnić piękny wzór na etui, rzeźba jest spójna. Każdy indywidualny przypadek musi być wypełniony niezależnie przez zegarmistrza. Czasochłonne i pracochłonne, ciągle ulepszane. Kształt czaszki jest formowany za pomocą technologii nadruku, a następnie rzeźbiony przez grawer, aby uzyskać trójwymiarowy i żywy efekt – dwie ręce w kształcie miecza w stylu karaibskim, pełne osobowości, zabawne i interesujące.

Szkieletowy wzór repliki zegarka Bell & Ross jest bardzo przyciągający wzrok, ale nie jest to jedyna wyjątkowa dekoracja na zegarku. Całość ozdobiona jest drobno grawerowanymi wzorami w stylu tatuażu. Aby odtworzyć najpiękniejszy wzór tatuażu na skórze, przód i tył zegarka są ozdobione iskierkami rozpryskującymi się we wszystkich kierunkach, a każda powierzchnia i wnęka pokryte są bogatymi detalami. Nawet oczywisty napis na tylnej okładce zegarka przypomina prawdziwy projekt tatuażu, a zakrzywione litery pasują do konturu ramienia.

Ten replikowany zegarek Bell & Ross wykorzystuje cienki mechanizm 9015, o doskonałej jakości i stabilności oraz jest trwały. Pasek wykonany jest ze skóry krokodyla amerykańskiego, tak jak prawdziwy. Tekstura zegarka jest bardzo miękka i wygodna, a tekstura jest bardzo wyraźna. Dzięki pięknie zaprojektowanej składanej klamrze efekt noszenia jest prostszy i wygodniejszy.

Replika zegarka Bell & Ross BR-01 Burning Skull wykonana jest z metali szlachetnych, a doskonały grawer wyjaśnia, że ​​zegarek repliki może również osiągnąć poziom kolekcji! Symbol czaszki przedstawia odwagę, by spojrzeć wstecz na śmierć i być nieustraszonym. Bezpieczny i niezawodny śmiały i awangardowy wzór przypomina tajemniczy ogień piekielny. Zawiera wiele wzorów symbolizujących przeznaczenie i śmierć: serce, róża, kosa śmierci i klepsydra, wszystkie czające się w całym ozdobnym wzorze.