IWC Big Pilot IW501004 Heritage Tytanowy Automatyczny Top Repliki Zegarka

Dziś ten artykuł przedstawia najlepszy zegarek repliki IWC: zegarek IWC Big Pilot IW501004 z tytanu. Wygląd tego repliki zegarka został zaprojektowany zgodnie z autentycznym 1: 1. Materiał wysokiej klasy tytan jest zgodny z oryginałem. Nieprofesjonalistów nie można odróżnić od prawdy i podróbki. Zastosowano dwustronne, powlekane na niebiesko szafirowe lustro, a mechanizm jest wyposażony w oryginalną maszynę cal.51110. Rdzeń, rezerwa energii kinetycznej i funkcja są bardzo podobne do oryginału, a szczegóły każdego miejsca są idealne!

Ten zegarek repliki IWC Big Pilot IW501004 ma dużą średnicę 46 mm. Duża średnica i duża tarcza są bardziej odpowiednie dla pilotów, aby dokładnie sprawdzali czas podczas wykonywania misji. Ten replikowany zegarek IWC Big Pilot ma tytanową obudowę. W porównaniu z tradycyjnym materiałem ze stali nierdzewnej, nie tylko znacznie zmniejsza wagę zegarka, ale także łączy doskonałe właściwości samego materiału, który jest mocniejszy, bardziej odporny na zużycie i korozję oraz zwiększa trwałość zegarka. Poza tym ten replikowany zegarek jest wyposażony w miękką żelazną powłokę wewnętrzną, która chroni go przed polami magnetycznymi.

Kolor tarczy tego repliki zegarka IWC IW501004 to czarna tarcza z retro beżowymi znacznikami godzin. Materiał tarczy to metaliczny tytan, który jest wykonany przez natryskiwanie warstwy niebieskiego filmu na bazie czarnej matowej tarczy, a powierzchnia tarczy jest delikatna i teksturowana. Prażony niebieski proces przetwarza wskaźnik. Rozmiar i polerowanie wskaźnika są idealne, co jest wysoce zgodne z zachowaniem oryginalnej wartości. Wnętrze wskaźnika jest inkrustowane powłoką świetlną, a wypełnienie świetlne jest wystarczające i bardzo szczegółowe.

Skala czasu wybierania zegarka przyjmuje arabską skalę czasu. Skala czasu przyjmuje wielowarstwową technologię nakładania powłok świetlnych, co sprawia, że ​​skala czasu ma silne trójwymiarowe wyczucie. Kolor skali czasu oraz rozmiar i położenie skali czasu są zgodne z oryginałem. Trójkąt poniżej pozycji godziny 12 i rozmiar czcionki logo marki IWC są również zgodne z oryginałem. Pozycja trzypunktowa to panel wyświetlacza energii kinetycznej, który ma rzeczywistą funkcję wyświetlania.

Ten replikowany zegarek IWC wykorzystuje materiał szafirowy jako materiał lustrzany. Dwie warstwy lustra są pokryte powłoką antyrefleksyjną, aby zapewnić wyraźny czas odczytu pod dowolnym kątem. Wkręcona korona cebuli jest wygrawerowana IWC. Cienkie linie na koronie są doskonale wykonane, co gwarantuje doskonałe wyczucie uzwojenia. Szczegóły boku obudowy są również na miejscu. Łukowanie na występach jest bardzo żywe, z delikatną fazą, aby zapewnić komfort noszenia.

Ten replikowany zegarek IWC jest wyposażony w brązowy skórzany pasek. Górne i dolne warstwy skórzanego paska są przymocowane nitami. Powierzchnia paska jest gładka, a faktura jest jędrna. Wykonanie jest bardzo delikatne. Klamra i futerał są wykonane z tego samego tytanowego zapięcia składanego. Na górze klamry wygrawerowane jest logo marki IWC. Rozmiar i głębokość logo są zgodne z oryginałem. Wnętrze klamry ma matową teksturę i doskonały komfort.

Spód tego repliki zegarka ma gęsty spód. Materiał dolnej pokrywy i klamry to materiały ze stopu tytanu. Proces dopasowywania jest bardziej lekki i wygodny. Proces szlifowania ruchu jest doskonały, a napis na rotorze i sklejce jest wyraźny i czytelny, a kolor jest bardzo wyraźny. Tekstura szyny jest bardzo szczegółowa. Ruch jest wyposażony w automatyczny ruch mechaniczny cal.51110. Ruch jest dokładny i stabilny oraz ma funkcję wyświetlania energii kinetycznej. ‍

Ogólnie rzecz biorąc, ten zegarek repliki IWC Big Pilot IW501004 ma niezwykłą atmosferę i bardzo realistyczny wygląd. Jest to obecnie najwyższej jakości zegarek repliki na rynku zegarków imitujących. Jest to szwajcarski replikowy zegarek o bardzo wysokiej wydajności. Bez względu na jakość wykonania, jakość jest najwyższa. Jeśli podoba ci się ten zegarek, zdecydowanie zaleca się go kupić.