Klasyczny Replika Luksusowy Zegarek Patek Philippe Nautilus 5711 / 1A Na Sprzedaż

Jeśli chodzi o serię zegarków Patek Philippe Nautilus, wiele osób uważa, że ​​jest to szlachetność zegarka, która nie jest zgodna z ich tożsamością. W rzeczywistości, dopóki mentalność jest prawidłowa, nie będzie zbytniego niepokoju. Dziś ten artykuł przedstawia Ci replikę zegarka Patek Philippe Nautilus 5711 / 1A o doskonałym wykonaniu. Chociaż ten replikowany zegarek jest zegarkiem sportowym, jest również elegancki w stroju wizytowym, idealnie nadaje się do noszenia przez użytkownika w zmianie różnych ról, dlatego jest bardzo popularny wśród elit.

Tarcza repliki zegarka Patek Philippe Nautilus 5711 / 1A zapewnia bardzo standardowe i zgrabne wrażenie, które można doskonale odzwierciedlić na podstawie wielu drobnych szczegółów. Efekt rysowania zewnętrznego pierścienia jest bardzo delikatny, a nadruk logo marki jest również bardzo schludny. Ta replika Patek Philippe Nautilus 5711 / 1A można powiedzieć, że wykonanie jest bardzo doskonałe. Ciemnoniebieska okrągła tarcza tego repliki zegarka prezentuje efekt gradientu od wewnątrz na zewnątrz, podkreślając stały temperament atmosfery. Ciemnoniebieski kolor jest bardzo miły, a dosłowna technologia polerowania jest doskonała. W projekcie detali kontroli koloru przewyższa wszystkie inne tanie repliki zegarków.

Jako sportowy zegarek ze stali, tarcza tej repliki Patek Philippe Nautilus jest bardzo prosta. Wybrano najbardziej klasyczny wyświetlacz z trzema wskazówkami, a te z trzema wskazówkami mają tę samą tarczę. Wskaźnik jest srebrny, rozłożony na niebieskiej tarczy. Nie tylko sprawia, że ​​ta replika tarczy zegarka jest klasyczna i prosta, ale ma również bardzo wysoką czytelność. Ten trójwymiarowy sens sprawia, że ​​ta replika ogląda cały model bardziej dynamicznie.

Mechanizm repliki zegarka Patek Philippe Nautilus został wykończony zgodnie ze wszystkimi elementami oryginalnego mechanizmu. Łącznie z dekoracją szyny w Genewie, szynowaniem, fazowaniem i polerowaniem krawędzi, polerowaniem wycięcia, okrągłym wzorem ziarna automatycznej złotej tarczy, wzorem obracającego się koła na płycie głównej oraz złotą intarsją rzeźbionej tekstury i wkrótce. Każdy szczegół może odzwierciedlać siłę „króla zegarków” Patka Philippe’a.

Mechanizm tego repliki zegarka jest bardzo zbliżony do oryginalnego Patka Philippe Cal.324 CS, a jego podstawowym ruchem jest mechanizm MIYOTA 9015. Ten ruch wykorzystuje bardziej zaawansowaną technologię niż Omega Cal.8500 i Omega 9300. Wykorzystywana jest pozycja amortyzatora. Poprawka jednocześnie dzieli cały kawałek sklejki na sześć części, ozdobi puste ruchy 9015 bez wpływu na stabilność ruchu.

Unikalna konstrukcja zegarka z serii Patek Philippe Nautilus, a fascynująca rzecz to muszla, a dokładnie metalowy pasek. W tym czasie Mistrz Genta zaprojektował pierwszą generację zegarków z serii Nautilus, nadając jej najważniejszy niepowtarzalny urok, to krzywa z okręgiem w kwadracie. Ten element krzywej istnieje nie tylko w obudowie, ale obejmuje także cały pasek.

Teksturę tego wysokiej jakości repliki zegarka Patek Philippe Nautilus można uznać za doskonały, a wiele szczegółów jest bardzo podobnych do oryginalnych. Jednocześnie bardziej intymny jest wyposażony w pełny zestaw oryginalnego podwójnie zapieczętowanego opakowania Patek Philippe, dzięki czemu fani zegarków mają optymalne wrażenia.