Langqin Watch New Czech Air Force 1935 Repliki Zegarków

Nazwa popularnego Classic Pilot Watch, The Langqin Watch, wprowadziła nowy zegarek Czech Air Force 1935. Nowy zegarek integruje ducha przygody i historyczne dziedzictwo. Wykorzystuje styl estetyczny XXI wieku i technologię techniczną. Obudowa ze stali nierdzewnej w kształcie poduszki jest inkrustowana rowkowymi ramkami obrotowymi drogowymi, aby odtworzyć kultowe cechy prototypu z 1935 roku.

Longines ma głęboką tradycję historyczną i zegarkową ponad 190 lat. Jego pilotażowe zegarki i chronografy opracowane dla odkrywców są zintegrowane z genialnym kunsztem i zaawansowaną technologią, podkreślając wielką tradycję zegarmistrzowską. Barwienie inspiracji i stylu estetycznego z historycznych repliki zegarków, marki zapewniają doskonałe mechaniczne zegarki dla entuzjastów zegarków globalnych. Przez długi czas Langqin Watch połączył klasyczną estetykę i nowoczesną technologię do pomiaru czasu z precyzją i niezawodnością niezwykłej dokładności i niezawodności. Projekt zegarków Czech 1935 z 1935 r. Widocznie to potwierdziło.

Prototypowe modele wykorzystały kultową skrzynkę w kształcie poduszki ARC i zarejestrowały patent projektowy w Międzynarodowym Biurze Nieruchomości w Bernie w Szwajcarii, 1 kwietnia 1935 r. Początkowo zbudowany dla pilotów. Solidne, dokładne i precyzyjne odczyt.

Wielkość o średnicy 43 mm zapewnia wyjątkowy komfort noszenia. Zegarek jest wykonany ze stali rafinowanej, wyposażonej w powierzchnię typu spin-in, a znak „1935” jest grawerowany o godzinie 9 na zewnątrz obudowy. W roku urodzenia w tej sprawie wbudowana jest nowa opatentowana struktura sprzętu. Obracająca się ramka z zewnętrznym rowkiem dekoracyjnym jest połączona z wewnętrzną trójkątną terminowością fluorescencyjną, znaną również jako „wskazanie czasu rozpoczęcia”, aby zapewnić wodoodporną głębokość 100 metrów. Ten ostatni jest niezależnie ustawiony między syntetycznym szafirowym lustrem a tarczą. W modelu prototypowym w 1935 r. Ramka i lustro z oznaczonymi etykietami są używane jako ogólny obrót, podczas gdy nowy zegarek naprawia lustro, aby zwiększyć wodoodporność obudowy.

Obserwuj z charakterystycznym stylem.

Zgodnie ze standardami projektowymi pilotażowymi zegarkami, nowy zegarek Czech Air Force 1935 korzysta z czarnego podofitycznego pokrętła o wyraźnej czytelności. Etykieta lifczująca białą arabską wyświetloną z powłoką nocną Superluminova Retro pokazuje godziny z pierścieniem w kształcie szyny. Koniec spiczastego wskaźnika ma efekt fluorescencyjny, aby upewnić się, że jest on wyraźny w nocy. Duży mały drugi dysk znajduje się o godzinie 6. Podobnie jak rowka ramka, kontynuuje elementy projektowe prototypowego modelu, podkreślając jego jasny styl jako pilotażowy zegarek. Ogólny kształt nowego wyglądu jest harmonijny, emanujący elegancką atmosferą.

Nowy zegarek Czech Air Force 1935 jest wyposażony w ekskluzywny ruch Langqin Watch L893.6, z wbudowanym antymagnetycznym silikonowym jedwabem podróżnym, a rezerwat zasilania wynosi 72 godziny. Szwajcarskie oficjalne obserwatorium (COSC) Precision Timer certyfikował całą głowę. Do wyboru są dwa paski do szycia, które są brązowymi lub zielonymi skórzanymi paskami z beżowymi szwami. Ponadto ma również pasek NATO wykonany z recyklingu włókna poliestrowego. Niewątpliwy styl zegarku Czech Air Force 1935 jest odpowiedni do codziennego noszenia, ale także dobry towarzysz w różnych podróżach przygodowych.

O Langqin Watch Ruch

Z bogatymi wrażeniami zegarmistrzowską trwającej wieki zegarek Langqin pokazał pionierski stanowisko w obserwowaniu technologii i zawsze spełniał zaangażowanie w dalsze wprowadzanie innowacji. Langqin monitoruje nieustannie dążącą do doskonałości i są wyposażone w zaawansowane ruchy dla wszystkich swoich automatycznych zegarków mechanicznych. Wśród nich jest szczególnie reprezentatywne działanie wbudowanych pojedynczych krzemowych podróżników. Materiał ten jest lekki i odporny na korozję i nie jest to łatwy do wpływu zmiany temperatury i pól magnetycznych. Jego stabilna wydajność poprawia dokładność i obsługę życia zegarka, więc wszystkie zegarki wyposażone w ten ruch mają pięć lat usług gwarancji jakości.

【Opis Watch】

Langqin Watch Czech Air Force 1935 Numer obserwacyjny: L2.838.4.53.0 Sugged Cena detaliczna: 29 600 RMB

Zegarki Langqin Watch Czech Air Force 1935 mają charakterystyczne i charakterystyczne style. Ten zegarek ma głęboką historię, wybitny design i potężny występ, interpretujący elegancję. Rzętna ramka obrotowa drogi ze wskaźnikiem czasu początkowego jest krytycznym wyzwaniem technicznym i została przezwyciężona. Zegarek jest wyposażony w ekskluzywny automatyczny mechaniczny ruch fal i brązowy skórzany pasek z beżowymi szwami.

Langqin Watch Czech Air Force 1935 Numer obserwacyjny: L2.838.4.53.2 Sugged Cena detaliczna: 29 600 RMB

Zegarki Langqin Watch Czech Air Force 1935 mają charakterystyczne i charakterystyczne style. Ten zegarek ma głęboką historię, wybitny design i potężny występ, interpretujący elegancję. Rzętna ramka obrotowa drogi ze wskaźnikiem czasu początkowego jest krytycznym wyzwaniem technicznym i została przezwyciężona. Zegarek jest wyposażony w ekskluzywny automatyczny łańcuch mechaniczny fal fali i ciemnozielony skórzany pasek z beżowymi szwami.

Langqin Watch Czech Air Force 1935 Numer obserwacyjny: L2.838.4.53.8 Sugged Cena detaliczna: 29 600 RMB

Zegarki Langqin Watch Czech Air Force 1935 mają charakterystyczne i charakterystyczne style. Ten zegarek ma głęboką historię, wybitny design i potężny występ, interpretujący elegancję. Rzętna ramka obrotowa drogi ze wskaźnikiem czasu początkowego jest krytycznym wyzwaniem technicznym i została przezwyciężona. Zegarek ma ekskluzywny automatyczny ruch mechaniczny łańcucha, z zielonym paskiem NATO Khaki wykonanym z materiału włókien poliestrowego z recyklingu.

【Parametry techniczne】

  • Numer tabeli

L2.838.4.53.0

L2.838.4.53.2

L2.838.4.53.8

  • Ruch

Cały zegarek jest certyfikowany przez szwajcarski czas precyzyjny obserwatorium.

Wyposażony w Langqin Watch Exclusive L893.6 Automatyczny ruch mechaniczny maszynowy do łańcucha, wbudowany ślad krzemowy

  • Funkcja antymagnetyczna

Metoda 11½, 26 łożyska klejnotów, częstotliwość wibracji 25’200 razy/h

Magazynowanie zasilania może osiągnąć około 72 godzin.

  • Funkcjonować

Pokaż punkty i małe drugie dyski o godzinie 6.

Trójkąt jest oznaczony logo „Instrukcje dotyczące czasu początkowego” i pokryte świetlistą powłoką Super-Luminova.

  • Sprawa

Średnica 43 mm, grubość o grubości 13,30 mm

Kształt poduszki, drobna stal

W przypadku syntetycznych zegarków szafirowych obie strony są pokryte wieloma warstwami powłoki przeciw reflektora.

Z tyłu stołu jest grawerowany.

Znak „1935” jest wygrawerowany po lewej stronie stołu.

  • Wybierz

Czarny Yuguang

Etykiety czasowe skali i cyfry arabskie są powlekane świetlistą powłoką super-luminowną.

  • wskaźnik

Powłoka wskaźnikowa z super-luminowną powłoką świetlistą

  • Wodoodporna wydajność

Dama 10 barów (100 metrów)

  • Bransoletka/zespół

L2.838.4.53.0 Brązowy skórzany pasek, beżowe szycie

L2.838.4.53.2 ciemnozielone skórzane pasek, beżowe szwy

L2.838.4.53.8 Zielony pasek Nato Khaki wykonany z poliestrowego materiału włókien