Męski Replikowy Zegarek Panerai Luminor Zatapialny Z Brązu PAM 382

Dziś ten artykuł zawiera opis zegarka repliki podwodnej Panerai Luminor Bronzo PAM 382. Znajomi znający markę Panerai wiedzą, że Panerai zawsze przyciągał konsumentów swoim dużym rozmiarem i niepowtarzalnym kształtem. Wśród nich PAM 382 jest szczególnym zegarkiem, więc często nie ma go w magazynie. Specjalny materiał z brązu sprawia, że ​​ten zegarek jest jednym z klasycznych modeli Panerai, dlatego ten zegarek repliki Panerai PAM 382 również przyciągnął uwagę wielu fanów zegarków.

Replika zegarka Panerai Bronze PAM 382 wykorzystuje w pełni wyprodukowany automatyczny mechanizm zwijania P9000 z funkcjami wyświetlania godziny, minut i sekund. Ze średnicą 47 mm jest to dominujący zegarek pełen męskości. Ramka, obudowa, zaczepy i unikalna korona Panerai są wykonane z brązu i wykorzystują stare rzemiosło, które ma niepowtarzalny urok. Kryształ i dolna pokrywa wykonane są z szafiru, którego kryształ wykonany jest z korundu, a jego grubość wynosi 4 mm. Dolna pokrywa i pierścień zegarka są połączone metalowym tytanem i są wodoodporne do 300 m.

Replika zegarka Panerai to zegarek wykonany z brązu. Cały korpus zegarka jest przetwarzany ze starodawnym kunsztem, aby wyglądał bardziej kojąco. Dwukierunkowa obracająca się matowa ramka z brązu jest wygrawerowana na skalach 0, 15, 30 i 45 na ramce, a na ramce znajduje się mały podniesiony pierścień. O godzinie 12 ustawia się mlecznobiałą nocną perłę, która kontrastuje z brązową ramką. Materiałem lustra stołowego jest soczewka ze szkła szafirowego, która ma odporność na zużycie, a powierzchnia lustra jest również pokryta cienką niebieską folią, aby zapobiec olśnieniu.

Ten zegarek repliki Panerai PAM 382 wykorzystuje małe kropki na znacznikach godzin. Zewnętrzne znaczniki godzin są również wykonane z brązu. Wnętrze jest wypełnione świetlistymi materiałami i nie ma różnicy kolorów z oryginałem. Wnętrze małej sekundowej tarczy jest wielokrotnie tłoczone i ma silny efekt trójwymiarowy. Okno kalendarza nie jest sfazowane, a czcionka kalendarza jest stosunkowo gruba, co znajduje się na środku okna.

Powierzchnia wybierania tego repliki zegarka Panerai jest bardzo prosta, nie ma skomplikowanego systemu wskaźników, kolor tarczy jest ciemnozielony i idealnie pasuje do brązowego odcienia koperty. Cały zegarek emanuje wyjątkową atmosferą. Replika zegarka Panerai ma średnicę 47 mm i grubość 17,5 mm. Dłonie są bardzo wypolerowane, bez zadziorów, a linie są bardzo gładkie. Przód wskaźnika wewnątrz drugiego okna wybierania jest również wypełniony światłem. Proces napełniania jest pełny i nie ma przelewu.

Stroną jest konwencjonalny design Panerai. Bok jest szczotkowany i modyfikowany, a krzywizna jest nieco niższa. Brązowy materiał bardzo łatwo powoduje utlenianie, co jest również miejscem, które docenia wielu fanów Panerai. Korona uzwojenia w kształcie koła zębatego, klasyczne urządzenie z dużym mostem. Pasek to brązowy skórzany pasek ze skóry cielęcej, który również został poddany obróbce retro. Górna powierzchnia paska ma nierówne wzory, a faktura jest doskonała. Pasek jest zapieczętowany na beżowo i jest mocny i trwały.

Spód tego brązowego repliki zegarka Panerai ma przezroczysty design, napis na dolnej okładce jest bardzo standardowy, proces rysowania dolnej okładki jest bardzo delikatny, a głębokość angielskiego logo Panerai jest również idealna. Ten replikowany zegarek Panerai jest wyposażony w automatyczny mechanizm nawijania P9000, który ma stabilną jakość i wysoką wydajność! Replika zegarka z brązu Panerai PAM 382 to wyjątkowy element, a faktura jest lepsza w miarę upływu czasu. Pełna patyny, pełna męskości. Po specjalnym doświadczeniu z materiałami każdy wygląd jest wyjątkowy.