Montblanc Serdecznie Prezentuje Zimowe Prezenty, Repliki Zegarków

Błękitne lodowce, niekończące się śnieżne morze i odkrywanie antarktycznych krajobrazów są jak spacer w tunelu czasu. Tykająca wskazówka sekundowa porusza się w nieskończoność po cichym biegunie, wskazując, że zbliża się nowy rok. Nowy limitowany zegarek z czasem światowym i anaerobowym na półkuli północnej i południowej Montblanc z serii 1858 Antarctic Expedition, edycja limitowana (1990 sztuk na całym świecie) czerpie inspirację z kontynentu antarktycznego „końca świata”, składa hołd pionierom, którzy rzucają wyzwanie ograniczeniom i inspiruje ludzi, aby nigdy nie przestań iść do przodu. Ultralekka koperta zegarka ma średnicę 42 mm i jest wykonana z tytanu. Mechanizm ma konstrukcję beztlenową, skutecznie zapobiegając zaparowaniu zegarka w ekstremalnie trudnych warunkach i jest bardziej niezawodny w warunkach narciarskich. Oszałamiający widok na Aurorę Australis nad Paradise Bay jest wygrawerowany laserowo na dekielku. Niebieska tarcza lodowca prezentuje wyjątkowy efekt rozkwitu. Zegarek jest wyposażony w dwukierunkową obrotową ramkę z anodyzowanego aluminium w kolorze błękitu lodowcowego oraz dwa wymienne paski z regulowanymi urządzeniami. Repliki zegarków.

W zimowym śniegu śpiewa się kolędy o lodzie i śniegu, oddając ciepło i radość każdej chwili. Zainspirowany kultową estetyką serii Meisterstück, Montblanc wykorzystuje lekką, głęboką czarną, cenną żywicę, aby stworzyć douszne słuchawki Montblanc z redukcją szumów, nawiązujące do klasycznego, głębokiego czarnego wykończenia instrumentów piśmienniczych marki. Słuchawki ozdobiono także klasycznym logo marki „sześciokątnej białej gwiazdy”, zainspirowanym wspaniałą sceną z widokiem na sześć lodowców na szczycie Mont Blanc, co czyni je jeszcze bardziej wyjątkowymi w tej śnieżnej porze roku. Firma Montblanc nawiązała współpracę ze słynnym inżynierem dźwięku Axelem Grellem, aby dalej modulować jakość dźwięku słuchawek, czyniąc dźwięk bardziej harmonijnym i zrównoważonym, dzięki czemu dźwięki natury dudnią między uszami, jakbyś kładł poduszkę na śniegu, był zrelaksowany i bezpłatny.

Ponadto douszne słuchawki z redukcją szumów Montblanc mogą również sprawić różne niespodzianki w tym sezonie narciarskim. Został ergonomicznie zaprojektowany, aby zapewnić wygodę noszenia miłośnikom narciarstwa. Słuchawki są również wyposażone w funkcję aktywnej redukcji szumów w czasie rzeczywistym i wodoodporność IPX4. Pokonując każdy szybki zjazd i zakręt, miłośnicy narciarstwa usłyszą nie tylko wyraźną i poruszającą melodię wiatru i śniegu oraz uczucie galopu. Szybkość i pasja na zaśnieżonych stokach.

Do słuchawek dołączone jest także lekkie i kompaktowe etui ładujące, które ułatwia użytkownikowi ich przechowywanie. Niezależnie od tego, czy spacerujesz po śniegu, czy medytujesz przy ognisku, douszne słuchawki Montblanc z redukcją szumów są intymnym towarzyszem w sezonie lodowym i śnieżnym, zamieniając każdą chwilę radości w świąteczne nuty tańczące w Twoich uszach.

Świat lodu i śniegu nie ma końca, jak okiem sięgnąć, a błękitne niebo prowadzi bezpośrednio do rozległego wszechświata. Zapisz znak dobrych czasów i zapisz oczekiwania noworoczne. Użyj nowego specjalnego pióra atramentowego Blue Star Metal firmy Montblanc StarWalker, aby uchwycić każdy jasny moment na śniegu, stworzyć poczucie rytuału wyjątkowego na koniec roku i sprawić, że pisanie będzie podróżą po lodzie i śniegu. Podróż romantyczna. Teksturowany metal jest wykuty w tajemniczy niebieski świat. Wzór Weidmanna pochodzący z materiału kosmicznego rozkwita na korpusie pióra, wtapiając się w pokryte srebrem śnieżne otoczenie. Kultowe logo Montblanc w kształcie sześciokątnej białej gwiazdy zawieszone jest w półprzezroczystej niebieskiej kopule skuwki pióra. , przypominający ogrom przestrzeni międzygwiezdnej.

Pod niebem jest wiele srebrnych szczytów. Czas spakować walizki i wyruszyć w niezwykłą podróż po lodzie i śniegu. Nowa kompaktowa walizka kabinowa Montblanc #MY4810 w kolorze błękitnego jeziora towarzyszy Ci w swobodnych podróżach. Konstrukcja teczki jest prosta i gładka. Lekka skorupa z poliwęglanu ma unikalny błyszczący wygląd i jest ozdobiona nowoczesnymi detalami w paski oraz przyciągającym wzrok sześciokątnym logo białej gwiazdy Montblanc. Walizka wyposażona jest w łatwe w obsłudze, ciche rolki łożyskowe 360°, które nie boją się gromadzenia śniegu. Wyposażony jest także w wielostopniowy, nieblokujący się drążek teleskopowy z miękką skórzaną rączką, dzięki czemu podróżowanie jest wygodniejsze i spokojniejsze. Wnętrze pudełka zostało specjalnie zaprojektowane z nową wyściółką w czarne paski. Wyposażona jest w praktyczne przegródki zapinane na zamek, dzięki którym użytkownicy mogą w uporządkowany sposób przechowywać niezbędne przedmioty podróżne i szybko rozpocząć poetycką podróż po lodzie i śniegu.