Oglądaj Rolex Zegarki Lub Prawdziwa Siła Zwiększająca Trwałość I Precyzję

Rolex i Zhenlishi to te same szwajcarskie zegarki; Jeden to pierwszej klasy zegarków, a drugi pierwszej klasy zegarków. Ich cena wyjściowa jest podobna, zazwyczaj dziesiątki do setek tysięcy. Niektórzy twierdzą, że nie można porównać prawdziwej siły z Rolex; Widoczność krajowa jest niska, zachowanie nie jest silne Rolex zegarki, cena jest podobna i może być bardziej opłacalna. Dziś, aby porównać ich odpowiednie obszary wiedzy, aby zobaczyć prawdziwą siłę zegarka w końcu.

  • Istnieje takie powiedzenie o dokładności pomiaru zegara: im wyższa dokładność czasu, tym wyższa jest wymagana częstotliwość wahadła, a im wyższa jest częstotliwość wahadła, tym bardziej zależna jest od konserwacji zegarka, a trwałość jest stosunkowo niska. Główny ruch czasu o wysokiej częstotliwości huśtań w dziedzinie mechanicznego zegarka jest reprezentowany przez ruch EL Primero400 Zhenli w 1969. Ma częstotliwość huśtań 36,000 razy na godzinę, a jego dokładność pomiaru wynosi 1/10 sekundy. Kamień milowy tego dokładnego ruchu siły jest o wiele więcej niż to; jest to zintegrowany automatyczny ruch czasu. Każda maszyna czasu nie osiągnęła jeszcze tego kamienia milowego.
  • Kiedy Rolex wprowadził chronograf samochodowy Daytona w latach siedemdziesiątych, używał ruchu EL Primero firmy Zhenli. Rolex zegarki zmienił później częstotliwość wahadła z 36.000 razy na godzinę na 28.800 razy na godzinę, zmniejszając dokładność z 1/10 do 1/8 sekundy. Jego powodem jest dłuższa trwałość ruchu, ale nie oznacza to, że prawdziwa siła ruchu nie jest trwała; stosunkowo trudno jest sprzedać krowę i wypić mleko.
  • Trzeba wyjaśnić, że Rolex i prawdziwa siła podczas pozycjonowania są różne. Zegarek Rolex przeznaczony jest głównie do sportów na świeżym powietrzu i odkrywców; Czyli wiodące zegarki sportowe, takie jak duch wodny, odkrywcy, jachty, GMT i Ditone, są najlepiej sprzedające się, ale formalny stół Rolex zegarki wydaje się ogólny. Pozycjonowanie prowadzi do tego, że dokładność Rolex nie musi być tak wysoka; Nadmierna dokładność wypełnia trwałość, dzięki czemu Rolex staje się poziomem codziennych aktywności na świeżym powietrzu najlepszym wyborem.
  • Podczas gdy prawdziwą mocą jest głównie nieco bardziej casual styl, bardziej elegancki i mniej podatny na sport, sprawi to, że prawdziwa siła w wyborze precyzji i trwałości bardziej uwzględni dokładność zegarka. Nie jest zbyt trwały, ale wskazuje również, że może być bardziej odpowiedni do codziennego noszenia. Najlepiej jest ją zdjąć podczas ćwiczeń na zewnątrz i zwrócić większą uwagę na konserwację w zwykłych czasach.