Omega De Ville Prestige Series 424.13.40.21.02.002 Tani Zegarek Repliki

Seria Omega De Ville Prestige to jedna z najpopularniejszych serii podstawowych na rynku zegarków imitujących. Ta seria zegarków jest naturalna i prosta w projektowaniu, klasyczna i ponadczasowa, i uzupełniają się każdą odzieżą. Dziś w tym artykule przedstawiono ten zegarek repliki Omega De Ville 424.13.40.21.02.002, rozmiar 39,5 mm jest odpowiedni na nadgarstki większości ludzi, niezależnie od tego, czy jest to okazja na wizytę, czy na co dzień, nadaje się do noszenia!

Seria Omega De Ville przyciągnęła wielu wiernych fanów swoim klasycznym i eleganckim wyglądem. Ta seria zegarków ma prosty styl, elegancki i wspaniały wygląd, podkreślając przyciągające wzrok ponadczasowe piękno. Replika zegarka Omega ma koncentryczną srebrną tarczę z rzymskimi podziałkami godzin na tarczy, okno kalendarza, okno wyświetlania rezerwy mocy i małą tarczę sekundową. Odporne na zużycie szafirowe kryształy zapewniają kompleksową ochronę tej olśniewającej tarczy. Zegarek wykorzystuje kopertę ze stali nierdzewnej 39,5 mm z brązowym skórzanym paskiem, co jest wyjątkowo dżentelmeńskie!

Tarcza repliki zegarków z serii Omega De Ville jest bardzo znakomita pod względem wykonania. Pokrętło stop o godzinie 9 i okno wyświetlania rezerwy mocy o godzinie 6 doskonale nadają się do przywrócenia autentycznego efektu i tekstury. Skale w kształcie tarczy są wypolerowane na obu końcach, a proporcje są takie same jak oryginalne. Łuski rzymskie są idealne, co doskonale przywraca oryginalny efekt. Na powierzchni dysku znajduje się szczotkowany metalowy okrąg, który doskonale dzieli skalę, a proporcja jest taka sama jak w oryginale.

Obudowa tego repliki zegarka Omega De Ville wykonana jest ze stali nierdzewnej 316, a całość jest wypolerowana, gładka i pełna wykwintnej faktury. Powierzchnia lustra przyjmuje szafirową powierzchnię lustra, która jest w pełni przezroczysta i odporna na upadki i zarysowania. 3-punktowe okno kalendarza jest dopracowane i skrupulatne, czcionka jest wyśrodkowana i wydrukowana, a grubość czcionki i LOGO są zgodne z autentycznym. Długość trzech wskaźników jest taka sama jak oryginał. LOGO na tarczy jest wykwintne i trójwymiarowe. Reszta czcionek jest starannie i perfekcyjnie wydrukowana. Czcionki poniżej sześciu są drukowane za pomocą łuku tarczy.

Część korony przyjmuje wyśmienitą i małą prostą wysuwaną konstrukcję korony, stosunek wielkości nie różni się od oryginalnego, drobny trójkątny wzór na krawędzi korony jest bardzo dokładnie wypolerowany, polerka jest schludna, a głębokość jest spójny. Jest to zgodne z oryginalnymi są wypolerowane. Dolna pokrywa jest szczotkowana, a konstrukcja jest prosta i bardzo szczegółowa. Ta replika Omega jest wyposażona w zmodyfikowany 2824 6-bitową rzeczywistą energię kinetyczną 9-bitowy ruch w małych sekundach zgodny z oryginalnym Cal. 2627, dokładny i stabilny!

Ten replikowany zegarek wykorzystuje brązowy pasek ze skóry bydlęcej, paski są wyraźnie widoczne, a gęsta linia krawędzi nie jest łatwa do zdjęcia. Klamra jest wypolerowana bardzo gładko i drobiazgowo, a logo Omega na górze jest jasne i trójwymiarowe. Jako zegarek repliki klasy podstawowej, ten zegarek repliki Omega De Ville Prestige jest tani, opłacalny, a cały zegarek jest wyjątkowy pod względem wykonania i doskonale prezentuje najwyższy kunszt!