Pojawiła Się Limitowana Seria Rolex Podróbka Zegarków Mechanicznych Z Sześciu Krajów

Breitling oddaje hołd lidze Rugby Six Nations (Anglia, Irlandia, Walia, Szkocja, Francja i Włochy) rzadką kolekcją zegarków z limitowanej edycji i nowym zespołem akcji.

Guinness Six Nations (Guinness Six Nations) rozpoczął się 4 lutego. Jest to drugi sezon, w którym Breitling został oficjalnym partnerem czasowym Rugby Six Nations. Turniej Sześciu Narodów Rugby ma punkty kulminacyjne jeden po drugim, z dużą zawartością złota i doskonałą reputacją. Sześć znaczących lig (Anglia, Irlandia, Walia, Szkocja, Francja i Włochy) wysłało drużyny do zaciekłej rywalizacji, a mecze zarówno mężczyzn, jak i kobiet były ekscytujące.

Szwajcarski producent Rolex podróbka zegarków Breitling jest również ekskluzywnym partnerem Rugby Six Nations w zakresie luksusowych zegarków, wprowadzając z okazji limitowanej serii mechanicznych zegarków Chronomat Six Nations. Nowa praca jest pełna ruchu, a dla każdej drużyny narodowej znajduje się unikalny zegarek, każdy ograniczony do 150 sztuk.

Dyrektor generalny Breitling, Georges Kern, powiedział: „Jako nieograniczony, wszechstronny zegarek sportowy marki, seria limitowanych edycji mechanicznego chronografu Six Nations jest bardzo odpowiednia dla ducha sportowego rugby, który dąży do szybkości i odwagi”.

Cała seria wykonana jest ze stali nierdzewnej i posiada wszystkie cechy mechanicznej serii rozrządu (Chronomat): Bezel ze wskaźnikiem „saddle stud” wskazuje kwadrans, „cebulkowa” koronka jest łatwa do trzymania, trzy sub-tarcze z 6 o Pozycja zegara Układ tarczy zintegrowanego okienka z datą i klasyczna bransoleta rolkowa. Wszystkie zegarki są wyposażone w samodzielnie wykonane mechanizmy 01 firmy Breitling o doskonałej wydajności. Tarcza przyjmuje unikalne kolory każdej ligi, a mała tarcza na godzinie 9 i dekiel z szafirowego szkła są ozdobione odpowiednim logo drużyny, co nadaje zegarkowi spersonalizowany styl.

Poznaj zespół Rugby Action

Nowy zespół Breitling Rugby Action Team nadaje tej serii wyjątkową wyrazistość. Siedmiu znanych graczy w drużynie pochodzi z Ligi Sześciu Narodów Rugby, interpretując mechaniczne zegarki z chronografem reprezentujące ich kraje.

Siedmiu graczy to George North, najlepszy strzelec reprezentujący Walię; Conor Murray, trzykrotny mistrz reprezentujący Irlandię; Kyle’a Sincklera); gwiazdorski pomocnik Paolo Garbisi, debiutant w testach 2020 dla Włoch; Zwycięzca Wielkiego Szlema 2022 Gaël Fickou z Francji; oraz Szkocja Hamish Watson, Turniejowy Gracz Roku 2021; oraz Stuart Hogg, inny reprezentujący Szkocję, dwukrotnie wybrany Turniejowym Graczem Roku.

Jako oficjalny partner czasowy Rugby Six Nations, Breitling wspiera Guinness Six Nations, TikTok Women’s Six Nations, Autumn International Series oraz rozgrzewkę Pucharu Świata w Rugby 2023.

Sześć Narodów Rugby odbywa się nieprzerwanie, promując sportową postawę, troskę o świat i zachęcając Breitlinga do współpracy. Obie marki mają też długą historię: Breitling powstał w 1884 roku, a początki Rugby Six Nations miały miejsce rok wcześniej, czyli w 1883 roku.

Klasyczne zegarki na znane wydarzenia

Zegar mechaniczny (Chronomat) był pierwotnie oficjalnym zegarkiem włoskiego zespołu akrobacyjnego „Tricolor Arrows”. Mechaniczne zegarki z chronografem były bardzo chwalone przez pilotów i faworyzowane przez zespoły F1 w latach 80. i 90. ze względu na ich prędkościomierze. Regulowany wskaźnik ramki umożliwia oku funkcję „odliczania w górę” i „odliczania w dół”, dzięki czemu idealnie nadaje się do zawodów nurkowych i żeglarskich.

Od tego czasu mechaniczny chronograf stał się najbardziej wszechstronnym zegarkiem sportowym Breitling, przyciągającym sportowców, którzy stawiają czoła granicom ludzkiej wytrzymałości na morzu, lądzie iw powietrzu.

Limitowana seria mechanicznych zegarków z chronografem jest wyposażona w samodzielnie wykonane mechanizmy 01 firmy Breitling, wszystkie certyfikowane przez Szwajcarskie Oficjalne Obserwatorium (COSC). Zarówno koperta o średnicy 42 mm, jak i bransoleta z kulkami są wykonane ze stali szlachetnej. Wskazówki pokryte są świetlistą powłoką Super-LumiNova®. Podobnie jak wszystkie modele mechanicznych chronografów, wodoodporność wynosi do 200 metrów. Spód każdego zegarka jest specjalnie wygrawerowany z nazwą ligi, „Six Nations” (Six Nations) i „One of 150” (jeden ze 150 sztuk).

Limitowana edycja serii Mechanical Chronograph Six Nations jest dostępna w Wielkiej Brytanii i wybranych krajach UE.

Mistrzostwa Guinnessa Sześciu Narodów rozpoczynają się 4 lutego, a Walia zmierzy się z Irlandią w pierwszym meczu. Seria zakończy się 19 marca, a TikTok Women’s Six Nations rozpocznie się 25 marca.