Replika Audemars Piguet Royal Oak Offshore 25940 W Kolorze Różowego Złota Zegarek

Dziś w tym artykule podzielę się z Tobą topową repliką sportowego zegarka chronografu Audemars Piguet 25940, ośmiokątną obudową, twardym wyglądem i dość męskim temperamentem. Cała obudowa jest poddawana szczegółowemu procesowi szczotkowania, a osiem śrub jest odsłoniętych na górze. Ta konstrukcja poprawia rozpoznawanie całego zegarka repliki.

Audemars Piguet wprowadził na rynek ośmiokątny, wyróżniający się zegarek sportowy Royal Oak w 1972 r., Wprowadzając falę innowacji w branży zegarków wysokiej klasy wielu klasycznych zegarków. Dwadzieścia lat później mocniejszy i bardziej okazały model Royal Oak Offshore sprawił, że słynny ośmiokątny zegarek ponownie stał się popularny na całym świecie, a także sprawił, że szaleństwo dużych zegarków przetrwało.

Replika zegarka Audemars Piguet Royal Oak 25940 ma tarczę o średnicy 42 mm, kopertę ze stali nierdzewnej i proces platerowania 18-karatowym różowym złotem. Ponieważ warstwa poszycia jest stosunkowo gruba, nie będzie łatwo blakła podczas noszenia. Proces rysowania i polerowania całego etui jest bardzo delikatny, a fazowanie i części kątowe są polerowane i polerowane. Lustro stołowe jest wykonane ze szkła szafirowego pokrytego lustrem z powłoką antyrefleksyjną, tekstura jest przejrzysta i przezroczysta, a czas można łatwo odczytać bez względu na kąt.

Czarna tarcza tego repliki zegarka Audemars Piguet wygląda na skomplikowaną, ale jest bardzo prosta. Tarcza ozdobiona jest dużym wzorem w kratkę unikalnym dla Audemars Piguet, a każdy wypukły kwadrat ma bardzo wyraźną teksturę włókien. Czarna ramka prędkościomierza na najbardziej zewnętrznym obwodzie tarczy jest bardzo rozpoznawalna, a także jest wyposażona w dużą trójramienną obudowę z powłoką świetlną i trzy małe czarne tarcze chronografu.

Ten zegarek repliki Audemars Piguet wyświetla okrągłe okno na trzeciej pozycji w kalendarzu. Jest wygrawerowane klasycznym logo Audemars Piguet, powierzając historię zegarmistrzostwa i akumulację kultury. Grubość tego repliki zegarka wynosi 14,5 mm, co nie jest odpowiednie dla osób, których nadgarstki są zbyt cienkie. Różne powierzchnie cięcia są albo polerowane, albo szczotkowane, a trójwymiarowe uczucie jest niezwykle silne.

Dolna pokrywa tego repliki zegarka Audemars Piguet 25940 ma zamkniętą konstrukcję, co dodatkowo poprawia symulację tego imitacji zegarka. Ośmiokątna dolna pokrywa, każdy narożnik jest przymocowana śrubą, angielska adnotacja dolnej pokrywy jest bardzo delikatna i wszystkie są zgodne z oryginałem. Mechanizm przyjmuje mechaniczny mechanizm chronografu wielofunkcyjnego 7750 z rezerwą mocy 45 godzin, dokładnym czasem podróży, stabilnością i trwałością.

Ta replika koperty Audemars Piguet w kolorze różowego złota z czarnym paskiem jest cicha i luksusowa, a czarny gumowy pasek nadaje się do zegarków sportowych. Gumowy materiał nie jest łatwy do wchłaniania plam potowych i jest wygodny i nie przylega do dłoni. Składane zapięcie jest również pozłacane 18-karatowym złotem i zostało szczotkowane i polerowane, co ma bardzo fakturowaną strukturę.

Ogólnie rzecz biorąc, ten replikowy zegarek Audemars Piguet 25940 w kolorze różowego złota jest niezwykle elegancki i piękny, odpowiedni na każdą okazję. Ogólny kolor zegarka jest stylowy i elegancki, a wykonanie i detale są idealne, co jest godne uznania i zaufania.