Replika Franck Muller Master Square Color Dreams 6002 M Zegarek Damski QZ

Wybierając kolory zegarków, ludzie mogą rozważyć to na podstawie osobistych preferencji, okazji towarzyskich, kolokacji odzieży i innych czynników. Tak więc tradycyjny klasyczny zegarek kolorowy wygrywa większość konsumentów. Ale dziś ten artykuł podzieli się z Tobą świeżym i wyrafinowanym zegarkiem damskim z silną modową atmosferą, który można również sprytnie dopasować w codziennym życiu i spokojnie poradzić sobie z każdą sceną! To jest damski zegarek repliki Franck Muller Color Dreams 6002 M!

Ten replikowany zegarek Franck Muller Color Dreams 6002 M jest elegancki i piękny ogólnie, emanując wdziękową kobiecością. Kolorowa tarcza i błyszcząca diamentowa ramka odbijają się echem, a design jest elegancki, a jednocześnie dynamiczny. Ta seria replik zegarków jest idealna do noszenia na co dzień! Ten wysokiej jakości replika zegarka Franck Muller jest wykonana z importowanej stali nierdzewnej 316L, aby stworzyć polerowaną obudowę (rozmiar 32,7 × 32,7 mm). Konstrukcja jest prosta i elegancka, a zakrzywiona obudowa jest wygodniejsza niż osobowość. Dolna pokrywa jest wykonana przez rzeźbienie CNC, a precyzja jest idealnie przywrócona do autentyczności!

Elegancka kwadratowa obudowa może podkreślić piękną stronę damy. Duże, przesadzone kolorami, duże cyfrowe znaczniki godzin Hippie dodają świeżości prostemu życiu, pozwalając cieszyć się kolorowym życiem. Ramka tego luksusowego repliki zegarka Franck Muller jest ozdobiona kryształkami Swarovskiego, błyszczącymi i wspaniałymi! Czcionka tarczy jest wyraźna i trójwymiarowa, a promienista falista rzeźba pośrodku jest bardziej stopniowana. Dwie wypalone niebieskie dłonie w kształcie wierzby są również bardzo teksturowane! Ten sam proces wypalania niebieskiego jak oryginał, kolor i kształt igły można zamieniać z oryginałem!

Cały futerał tego repliki zegarka Franck Muller jest polerowany za pomocą CNC, aby był bardziej delikatny, a grubość boku wynosi około 10 mm. Cała obudowa zegarka jest zakrzywiona. Oprócz pięknej osobowości, ten projekt jest wygodniejszy w noszeniu. Grawerowany wzór korony jest taki sam jak oryginał, a koła zębate z boku są również takie same jak oryginał. Głębokość klamry jest taka sama.

Dolna część tego pięknego repliki zegarka Franck Muller jest ozdobiona czterema płaskimi śrubami, aby ustabilizować dolną obudowę. Delikatny szczotkowany proces pośrodku jest idealny. Ponadto precyzyjne napisy „Franck Muller”, wygląd dolnej części obudowy, są nieskończenie bliskie autentyczności. Stopień zmniejszenia wyglądu dolnej skorupy jest również bardzo wysoki! Mechanizm przyjmuje ten sam mechanizm kwarcowy Ronda co oryginał, który ma ten sam wygląd i gwarantuje wysoką jakość.

Replika zegarka Franck Muller Color Dreams 6002 M to rzadki i modny zegarek damski na całym rynku zegarków imitacyjnych. Ogólny kolor tarczy jest taki sam jak prawdziwy. Po starannym potraktowaniu i zaprojektowaniu jest zarówno osobisty, jak i wszechstronny. Tekstura skórzanego paska jest bardzo wyraźna, efekt rozpoczęcia pracy jest bardziej miękki i wygodny, a konstrukcja klamry z brylantami z wyjątkowym wykonaniem ułatwia noszenie, jest bezpieczna i niezawodna!