Rolex Replika Nowy Duch Zielonej Wody Ogląda Prawdziwą I Fałszywą Identyfikację

Media donosiły wcześniej, że fałszywe zegarki pojawiły się na rynku Rolex New Green Water Ghost Market, a niektóre firmy zostały oszukane, ponieważ druga strona załączyła faktury i kompletny zestaw akcesoriów i uważała, że to prawda. Mimo to udowodniło, że kupowali fałszywe Rolex replika zegarki, więc dlaczego doświadczone firmy również miałyby być oszukane? Czy technologia imitacji stołu jest na tyle zaawansowana, że nie można jej bezpośrednio zidentyfikować? W jaki sposób konsumenci powinni identyfikować takie fałszywe zegarki? Dziś porozmawiajmy o metodach identyfikacji stosowanych przy zakupie zegarków.


Krótko opisać proces identyfikacji i skupienie oceny dostępnych zegarków:

1. Określenie autentyczności Rolex replika zegarków

Jak zidentyfikować zegarek? Identyfikacja zegarka to nic więcej niż identyfikacja zegarka. Każdy komponent ma swoją markę technologii i technologii, od wskaźnika zegarka, płytki twarzy, obudowy, paska i klamry zegarka do karty i ruchu. W przypadku Rolex punktem krytycznym jest wskaźnik Rolex replika zegarka; Centralna oś informacji jest najważniejszym aspektem wyglądu. Szwajcarski proces zegarków może być szczególnie widoczny w szczegółach. Kluczem do rozróżnienia między prawdziwą a fałszywą jest to, czy krawędzie osi centralnej są fazowane, kompletne i piękne bez żadnych zadziorów. Inne punkty monitorowania obejmują znak atramentu płyty czołowej, wyłączny znak metalu szlachetnego, amortyzator i urządzenie mikroregulacyjne w ruchu (brak zacięcia, brak szybkiego lub wolnego trybu regulacji), itp.

2. Określić pierwotny stopień zegarka

ma na celu ocenę, czy elementy zegarka są autentyczne i czy zegarek został zmodyfikowany; To nowa rutyna na rynku. Niektóre zmodyfikowane Rolex replika zegarki zastępują oryginalną powłokę i mechanizm, ale ruch jest najcenniejszą częścią. Dlatego identyfikacja polega na spojrzeniu na części ruchu oprócz obudowy zegarka, płyty czołowej, igły i klamry.

3. Wygląd Rolex replika zegarka

Oznacza to, że często mówimy, że ludzie mogą odnowić jakość i wygląd zegarka poprzez polerowanie technologii. Dlatego skupiamy się na obserwacji nadmiernego polerowania, ponieważ spowoduje to utratę oryginalnych linii obudowy zegarka.

4. Kompletność statusu funkcjonalnego

Sprawdź, czy oczekuje się czasu pracy Rolex replika zegarka, ponieważ koszt niektórych napraw będzie bardzo wysoki, więc jest to również istotna część.
Jeśli chodzi o imitację zegarka Green Water Ghost, ten fałszywy zegarek został wykonany bardzo starannie. Na przykład rozmiar, materiał i kolor ceramicznego pierścienia zegarka oraz wygląd ruchu są podobne. Ponadto energia kinetyczna działania może osiągnąć 72 godzin ruchu 32-serii; Ponadto wprowadzono wiele optymalizacji i ulepszeń na oś centralnej tabeli.

Jednak fałszywy zegarek to fałszywy zegarek. Nadal istnieje luka między jakością rzeczywistego produktu a fałszywym zegarkiem. Ze względu na kontrolę kosztów, szczegóły nie są traktowane wystarczająco starannie. Ponadto szczelina jest bardziej znacząca w polerowaniu części ruchu. Dopóki okładka jest otwarta, można zauważyć intuicyjnie, aby zidentyfikować prawdziwe i fałszywe. Oczywiście, jeśli trudno jest otworzyć pokrywę podczas zakupu nowego Rolex replika zegarka i nie możesz się zidentyfikować, możesz zaprosić centrum serwisu marki, aby zakończyło go pod oficjalnym świadkiem.