Technologia Zegarków Dobre Repliki Rolex Z Kołem Balansowym

Zegarek dobre repliki Rolex, znany ze swojej precyzji, wyposażony jest w dwa nierozłączne elementy, sprężynę i koło wagi. Jednak te dwa wirtualne urządzenia, które łączą się, otrzymują różny stopień uwagi, a zegarek jest głównie na gossamer. Konwencjonalnie, efekt bezwładności bezwładności jest często zapominany, gdzie rytm tej drobnej nici jest bezwładność. Ponadto to zaniedbane koło równowagi skutecznie zapewnia regularność komponentów wahadłowych. Tak więc koło równowagi jest nie mniej istotne i techniczne niż słynny smukły gossamer.

W latach 1957 firma dobre repliki Rolex stworzyła ważną konstrukcję koła balansowego, która umożliwiła regulację prędkości ruchu, czyniąc znaczący postęp w zdolności marki do dokładnego mierzenia czasu i umacniając reputację najlepszego zegarmistrza na świecie. Inżynierowie Rolex wykonują pewne systematyczne innowacje, aby zmniejszyć bezwładność kół wyważających. Małe śruby Microstella są tworzone w celu poprawy dokładności zegarka. To autorskie urządzenie Rolex nadal jest osadzone w ruchu marki, jedyną różnicą jest to, że obecnie jest wykonane ze złotych orzechów. Jedna lub dwie pary małych, symetrycznych nakrętek drobnego dostrojenia w kształcie gwiazdki wkręcą się do wewnątrz pierścienia równoważenia (technicznie zwanego pierścieniem), który ma średnicę około 1 cm. Za pomocą unikalnego narzędzia Rolex zegarmistrz dostosuje bezwładność i rytm koła równowagi, aby skorygować dokładność obrócenia się, delikatnie dokręcając lub poluzując nakrętki (musi obracać dwie przeciwne nakrętki jednocześnie, aby utrzymać równowagę). Zegarmistrzy mogą również uzyskać niestandardowe zegarki, w zależności od zużycia różnych sytuacji, aby regulować koło równowagi.


Dobre repliki Rolex projekt Wenus

Aby zrozumieć, jak działa to urządzenie, wyobraź sobie rotację łyżwiarza figurowego. Jego ramiona są obracane do wewnątrz, aby zmniejszyć bezwładność i zwiększyć prędkość obrotu. Gdyby chciał zwolnić, wyciągnął ręce. Założyciel dobre repliki Rolex Hans Wilsdorf w latach 1958-tych zwrócił uwagę na znaczenie nowego koła wagi i gwiazdkowej śruby dostrajającej w kształcie gwiazdy dla przyszłego rozwoju marki. W miarę zaostrzenia konkurencji o wizję i precyzję czasu, napisał w jednym liście: „…Musimy przyjąć nowy ruch „Microstella”, który pomoże utrwalić naszą pozycję lidera!” Był tak entuzjastyczny wynalazkiem, że wykorzystał go jako punkt sprzedaży, grawerując słowa „regulacja Microstella” na tylnej części zegarka z nowym mechanizmem 1560.

Ważny element

Koło równowagi dobre repliki Rolex i gwiazdkowa nakrętka drobnego tuningu łączyły zalety dwóch głównych metod regulacji zegarmistrza w tamtym czasie: koło równowagi wyposażone w śruby tuningowe i urządzenie do dostrajania. Pierwsza zapewnia wysoką dokładność na tej samej zasadzie (śruby umieszczone na obrzeżach koła pierścieniowego mogą regulować bezwładność obrotową). Jednak wadą jest to, że po zainstalowaniu w ruchu funkcja komponentu wahadła wahadłowego nie może zostać zmieniona. Szerzej stosowane ostatnie można regulować za pomocą trymera, a zegarek może regulować zespół wahadłowy na miejscu. Jednak ta metoda jest mniej dokładna i może sprawić, że urządzenie jest mniej stabilne. Sztuczką nakrętki dostrajającej jest to, że może skutecznie poprawić zmienną bezwładność śruby regulacyjnej i koła równowagi, pozwalając zegarmistrzowi dokładnie regulować koło wagi, które zostało zamocowane w skorupie ruchu. Kształt gwiazdy nakrętki zapewnia ciasne i precyzyjne dostrojenie w dowolnej pozycji.

Dobre repliki Rolex najmniejsze odchylenie

Koło równowagi Rolex łączy w sobie znacznie więcej technologii i złożoności niż konstrukcja Venus. Pierścień utworzony przez koło pierścieniowe i ramię koła jest wykonany z Glucyduru, paramagnetycznego stopu miedzi berylowej i niskiego współczynnika rozszerzalności termicznej, dzięki czemu precyzyjne działanie koła równowagi z zakłóceń pola magnetycznego. Zmiana właściwości gossamer może zrównoważyć wpływ rozszerzenia lub skurczu metalu spowodowanego zmianą temperatury. W fabryce zegarmistrzowskiej Bienne koło równowagi jest przetwarzane z solidnego materiału pręta, co zapewnia, że koło równowagi jest zainstalowane w środku ruchu, aby osiągnąć idealną równowagę. Jego odchylenie produkcyjne wynosi +/-2 mikronów, dwie tysiące milimetrów. Podzespoły zegarka są produkowane zgodnie z normami jakości dobre repliki Rolex . Podobnie jak statek, który nie może łatwo odwrócić się z kursu po wypływie, cykloid dobre repliki Rolex ma wysoki współczynnik bezwładności (kwadrat promieniowy razy masa), wynikający z inteligentnej optymalizacji, która redukuje wszystkie zewnętrzne zakłócenia, aby utrzymać pożądaną dokładność przez długi czas.

Fabryka stołów domowa

Ponadto koło równowagi jest wyposażone w mały wałek do mocowania go do urządzenia. Ten montaż wymaga również wykonania unikalnej technologii. Aby zmniejszyć tarcie i zmaksymalizować swobodne wibracje koła równowagi i sprężyny, koniec wału koła obrotowego (obrotu) musi być doskonały. Pivot ma zaledwie 0,07 milimetrów (lub 70 mikronów) średnicy, takiego samego rozmiaru jak włosy ludzkie. Sprężyna jest „zwinięta”, aby zwiększyć trwałość, a specjalistyczna wiedza jest wymagana do wykonania tego krytycznego procesu. Gossamer wykonany przez dobre repliki Rolex , komponenty koła równowagi, kamień obrotowy, urządzenie tłumiące Paraflex, które utrzymuje elementy na miejscu, a wszystko ważny smar w pełni uchwyci wszystkie elementy, aby ruch był dokładny i niezawodny, a to jest podstawa ruchu Rolex może cieszyć się reputacją.