A. Lange & Söhne Prezentuje Zegarkowe Arcydzieło W Harrodsie, Repliki Zegarków

Od teraz do 24 września odwiedzający Harrods Advanced Watch Salon mogą cieszyć się urokiem zaawansowanego zegarmistrzostwa w Genewie. Niemiecka marka zegarków precyzyjnych Lange zaprezentowała najnowsze dzieło fabryki zegarków Lange – ODYSSEUS Odysseus Chronograph z unikalnym projektem stoiska na tegorocznych targach „Watches and Wonders” Geneva Haute Horlogerie. W pełni potwierdza to niezwykłą siłę ciągłych innowacji i zaangażowania Lange w otwieranie nowych dziedzin.

Kultowe dzieło A. Lange & Söhne w Genewie i Londynie: odsłonięto gigantyczną instalację opartą na nowym chronografie ODYSSEUS

Jako marka precyzyjnych zegarków, zajmująca się odkrywaniem nieznanych obszarów, Lange Watch Factory jest również wyjątkowa pod względem ekspozycji repliki zegarków. Od teraz do 24 września w domu towarowym Harrods w atrium Haute Horlogerie Salon odbędzie się specjalna wystawa, na której zaprezentowane zostaną najnowsze prace Lange. Sposób prezentacji nawiązuje do pojawienia się marki na targach Geneva Haute Horlogerie 2023 „Watches and Wonders”.

Na marmurowych schodach przestrzeni przypominającej galerię gigantyczna instalacja nowego chronografu ODYSSEUS Odysseus Chronograph robi solidne wrażenie wizualne. Ten pięciometrowy model został zaprezentowany na stoisku Lange podczas targów Geneva Haute Horlogerie „Watches and Miracles”, umożliwiając koneserom i entuzjastom dogłębne poznanie sztuki mechanicznej i znakomitego kunsztu precyzyjnego zegarmistrzostwa marki. Podobnie jak piękne zegarki wystawiane jeden po drugim, ten gigantyczny eksponat, który dokładnie odtwarza każdy szczegół, demonstruje doskonałość i doskonałość Lange w filozofii zegarmistrzowskiej.

Jako najnowsze arcydzieło serii ODYSSEUS Odysseus, ODYSSEUS Odysseus Chronograph kontynuuje esencję dynamicznego i eleganckiego stylu tej serii. Nadal pisze rozdział pięknej historii, która rozpoczęła się cztery lata temu. Zegarek wyposażony jest w nowo opracowany mechanizm L156.1 w obudowie ze stali nierdzewnej, będący jednocześnie pierwszym samonakręcającym się mechanizmem chronografu stworzonym przez fabrykę zegarków Lange. Dzięki innowacyjnej, centralnej wskazówce chronografu i funkcji dynamicznego resetowania, zegarek ten w pełni demonstruje nowoczesny styl i niepowtarzalny design tej serii. Otwiera także nowe pola w technologii zegarmistrzowskiej.

Ponadto firma Lange zaprezentowała także inne modele z serii ODYSSEUS Odysseus, mechaniczny zegarek czasowy ZEITWERK drugiej generacji należący do wielokrotnie nagradzanego automatycznego zegara cyfrowego oraz innowacyjny duży zegarek LANGE 1 Lange 1. , zapewniając odwiedzającym wrażenia porównywalne z targami Geneva Haute Horlogerie.

Wilhelm Schmid, globalny prezes Lange & Söhne, powiedział: „Jako fabryka zegarków, która zawsze była doskonała i dąży do perfekcji, jesteśmy zaszczyceni współpracą z Harrodsem przy prezentacji arcydzieł marki, które zostały zaprezentowane na wystawie „Zegarki i zegarki Targi zegarków Miracles w Genewie. Ta specjalna wystawa stanowi kolejny kamień milowy w długoterminowych stosunkach między obiema stronami, podkreślając naszą wspólną wizję promowania sztuki doskonałego zegarmistrzostwa.

Lange & Söhne działa w dziale luksusowych zegarków Harrods od 2011 roku. Niedawno odnowiony sklep Lange znajduje się na pierwszym piętrze zabytkowego domu towarowego Harrods. Wystrój wnętrz jest wyjątkowy, a atmosfera ciepła i wygodna. Ostrożnie eksponuj sześć głównych serii zegarków Lange Watch Factory, w tym najnowsze dzieła i ekskluzywne arcydzieła z limitowanych edycji, sprzedawane wyłącznie w specjalistycznych sklepach, i serdecznie zapraszamy kolekcjonerów i koneserów zegarków do odwiedzenia i odkrywania.