Dobre Repliki Zegarek Wyjściowy Breitling Jest Standardem I Jest Najwyższej Klasy

Witam wszystkich, kiedy patrzymy teraz na dziewięć serii Breitlinga, są to zegarki sportowe lub zegarki profesjonalne. Jednak tylko jedna seria reprezentuje wyrafinowanie i elegancję Breitlinga. Jego wygląd reprezentuje sukces Breitlinga w XX wieku. Lata czterdzieste XX wieku przyniosły wspaniałe przejście od praktycznych zegarków narzędziowych do zegarków z najwyższej półki. To jest Panya Breitlinga. Dzisiaj porozmawiamy o tym formalnym chronografie Breitling Puruya.

Kiedy w 2018 roku Breitling wskrzesił serię Preya, pierwszą reakcją wielu znajomych było to, że Breitling również zaczął podążać drogą zegarków eleganckich. Jednak od założenia firmy Breitling w 1884 roku założyciel Leon Breitling wykorzystuje swoją wiedzę do ciągłego ulepszania kieszonkowych dobre repliki zegarków chronograficznych; w 1914 roku jego syn Gaston Breitling wynalazł zegar z niezależnym przyciskiem na godzinie 2; w 1933 r. W 2000 r. jego wnuk Willy Breitling dodał drugi przycisk na godzinie 4, aby zerować. W tym momencie Breitling stworzył prototyp nowoczesnego zegara, który jest nadal popularny. Dlatego też, jako wynalazca nowoczesnych zegarów, Breitling, seria Preya narodziła się już w 1943 roku. Preya był flagowym zegarkiem Breitlinga przez długi czas, aż do zaprzestania produkcji na początku lat 70-tych.

W zeszłym roku Breitling wypuścił nową serię Puya. W porównaniu z modelami 18 dopracowano tylko kilka szczegółów, ale zapewniono także bardziej kolorowe tarcze. Krótko mówiąc, chodzi o maksymalne wykorzystanie niepowtarzalnego uroku antycznej Puyi. Obecnie główne modele nowej Puyi to głównie dwie gałęzie. Jeden to zegar ręczny o średnicy 40 mm, wyposażony w manualną wersję mechanizmu B01 B09, a drugi to nasz dzisiejszy bohater, zegarek o średnicy 42 mm. Automatyczny chronograf B01. Nowa Puya doskonale przejmuje w swoim wyglądzie detale zegarków zabytkowych, wykorzystując gładką, wąską ramkę i lusterko w kształcie pudełka, aby podkreślić pełnię zegarka. Szczotkowane wykończenie boku koperty nie tylko podkreśla bardziej wdzięczną krzywiznę występów, ale dodanie trzech poziomych linii i zastosowanie kwadratowych przycisków rozrządu również wizualnie zmniejsza grubość koperty.

Oprócz koperty na uwagę zasługują także zmiany w szczegółach tarczy. W porównaniu z 18 modelami, trójwymiarowe cyfrowe skale czasu zastępują słupkowe skale czasu. Są doskonale zintegrowane z bardziej znaczącą małą tarczą i bardziej oczywistą, zapadniętą małą tarczą. Wskaźnik strzykawki, który ma dużą świecącą powierzchnię, również zwiększa czytelność, podkreślając jednocześnie urok retro. Chociaż czcionka Chronometer Observatory English o godzinie 6 w poprzedniej wersji została zmieniona na Chronograph Premier czcionką przypominającą maszynę do pisania, nie martw się; ten zegarek nadal posiada certyfikat obserwatorium. Tym razem Breitling za jednym razem oferuje pięć popularnych kolorów tarczy: czarny, niebieski, łososiowy, zielony lub mleczno-kawowy. Ale jeśli chodzi o najpopularniejszy obecnie kolor tarczy zegarków formalnych, to oczywiście jest to ten. Drogie tarcze z łososia.

Każdy zna samodzielnie wyprodukowany automatyczny mechanizm chronografu Breitling B01, który napędza nową Purę. Chociaż nowy mechanizm Puya B01 ma wydrążony automatyczny rotor o takim samym kształcie jak inne mechanizmy B01, polerowanie jest inne. W porównaniu z chropowatością różnych serii, automatyczny rotor i górna sklejka tego B01 są pokryte wykwintną dekoracją w paski genewskie. Chociaż nowa Puya podąża drogą retro i formalną, dzięki swojej wodoodporności na głębokość 100 metrów, po wymianie na stalowy łańcuch może grać równie dobrze, a także jest od nich bardziej elegancka.