Ujawniono Nowe Arcydzieło Roku 2024, Repliki Zegarków

Audemars Piguet wypuścił na rynek swój pierwszy zegarek wykonany z piaskowego złota.

Szwajcarska marka zegarków wysokiej klasy Audemars Piguet rozszerzyła swoje poszukiwania innowacyjnych materiałów poprzez przewidywanie i wprowadziła na rynek swoje pierwsze arcydzieło zegarka wykonane z nowego materiału w kolorze piaskowego złota. Jako nowy materiał z metali szlachetnych ze stopu 18-karatowego, złoto placerowe ma kolor pomiędzy platyną a różowym złotem. Może wyświetlać różne zmysły kolorów w miarę zmiany światła i kąta widzenia, pokazując bogate, żywe i urocze piękno. Tym razem Audemars Piguet wprowadza na rynek pierwszy nowy, samonakręcający się, pływający szkieletowy zegarek z tourbillonem o średnicy 41 mm z serii Royal Oak, wykonany z tego szlachetnego metalu, aby zinterpretować niepowtarzalny urok tego materiału. Jednocześnie wydrążone mostki i tarcza główna mechanizmu Calibre 2972, w który wyposażony jest nowy zegarek, są prezentowane w specjalnie opracowanym odcieniu piaskowego złota, który nawiązuje do nowej koperty i bransolety z piaskowego złota. Wielowarstwową pustą strukturę mechanizmu widać z przodu i z tyłu zegarka. Unikalny galwaniczny odcień subtelnie kontrastuje z rodowanymi elementami wewnątrz mechanizmu, tworząc unikalny trójwymiarowy efekt wizualny i harmonijną estetykę, łączącą złożone kunszt zegarmistrzowski ze współczesnymi stylami projektowania.

Audemars Piguet nawiązał współpracę ze znanym muzykiem i kolekcjonerem zegarków JOHNEM MAYEREM, aby wprowadzić na rynek nową, limitowaną edycję zegarka z wiecznym kalendarzem z serii Royal Oak. Szwajcarska marka zegarków wysokiej klasy Audemars Piguet nawiązała współpracę ze znanymi amerykańskimi muzykami, gitarzystami, kolekcjonerami zegarków i kolekcjonerami repliki zegarków, którzy mają długoterminowe relacje z marką. John Mayer, bliski przyjaciel z długą historią, wprowadza na rynek nową, limitowaną edycję zegarka z wiecznym kalendarzem z serii Royal Oak. W tej współpracy John Mayer połączył swoje spojrzenie estetyczne i współpracował z marką, aby stworzyć unikalnie zaprojektowany zegarek. Zegarek z serii Royal Oak, limitowany do 200 sztuk, łączy w sobie niepowtarzalny styl estetyczny ze swoim pochodzeniem. Kalendarz astronomiczny i wykwintny kalendarz wieczny łączą w sobie klasyczną i elegancką obudowę z 18-karatowego białego złota oraz ciemnoniebieską tarczę „Crystal Sky”, tworząc uroczy efekt rozległego i błyszczącego gwiaździstego nieba. Jednocześnie będzie to ostatni przypadek zastosowania w zegarkach marki z wiecznym kalendarzem mechanizmu Calibre 5134.

Seria Audemars Piguet CODE 11.59 wprowadza na rynek siedem nowych zegarków z różowego złota.

Szwajcarska marka luksusowych zegarków Audemars Piguet wprowadziła na rynek siedem nowych zegarków z 18-karatowego różowego złota z serii CODE 11.59, w tym o średnicach 38 i 41 mm, odpowiednich dla różnych rozmiarów nadgarstków i różnych stylów. Najnowsze dzieło zawiera nowe elementy estetyczne pierwszego zestawu modeli ze stali nierdzewnej z serii CODE 11.59 wydanej w 2023 roku, kontynuując jednocześnie kultowe elementy projektu tarczy. W ciągu pięciu lat od premiery seria Audemars Piguet CODE 11.59 nadal ewoluowała i wprowadzała innowacje, interpretując ultranowoczesne style projektowania z bogatą i różnorodną kombinacją rozmiarów, materiałów, tonów i złożonych funkcji.

Audemars Piguet wprowadza na rynek nowy ultracienki zegarek z samonakręcającym się, pływającym tourbillonem i kopertą 37 mm z serii ROYAL OAK (RD#3)

Szwajcarska marka zegarków wysokiej klasy Audemars Piguet przedstawia swój pierwszy ultracienki zegarek z samonakręcającym się, pływającym tourbillonem i kopertą 37 mm z serii Royal Oak (RD#3) wykonany z białego złota. To nowe dzieło wykonane jest z 18-karatowego białego złota w przypadku koperty i bransolety, a ramka jest wysadzana diamentami o szlifie bagietkowym, tworząc bogaty i delikatny efekt światła i cienia. Ponadto mała tarcza w kratkę „Petite Tapisserie” ma nową kolorystykę, ukazującą głęboki, przydymiony błękit. Zegarek jest wyposażony w samonakręcający się, ultracienki mechanizm Calibre 2968, opracowany niezależnie przez Audemars Piguet, o grubości zaledwie 3,4 mm, co stanowi niezwykłe połączenie precyzyjnej inżynierii i estetycznego wyglądu, dodając arcydzieło złożonych funkcjonalnych zegarków do smukłych nadgarstków.

Audemars Piguet wprowadza na rynek nowy ultracienki zegarek szkieletowy „JUMBO” z serii Royal Oak, wykonany z białego złota.

Szwajcarska marka zegarków wysokiej klasy Audemars Piguet wprowadziła na rynek nowy ultracienki zegarek szkieletowy „Jumbo” z serii Royal Oak (nr ref. 16204) o średnicy 39 mm. W tym projekcie zegarka dodano nowy materiał platynowy, podobnie jak w modelach z różowego złota, żółtego złota i stali nierdzewnej. Nowy zegarek wyposażony jest w mechanizm z naciągiem automatycznym Calibre 7124 i ma zaledwie 2,7 mm grubości. Harmonijnie łączy wykwintne rzemiosło z bardzo nowoczesnym, pustym designem. To arcydzieło zegarków, znakomicie zaprezentowane w różnych odcieniach szarości, zostanie oficjalnie wydane w kwietniu 2024 roku.

Nowy, samonakręcający się, pływający zegarek z tourbillonem z serii ROYAL OAK ma piękny debiut dzięki odświeżonej estetyce tarczy.

Szwajcarska marka zegarków wysokiej klasy Audemars Piguet wprowadziła na rynek dwa nowe zegarki z samonakręcającym się, pływającym tourbillonem o średnicy 41 mm z serii Royal Oak, które interpretują innowacyjne projekty estetyczne tarczy. Obydwa nowe zegarki są wykonane ze stali nierdzewnej lub 18-karatowego różowego złota i mają przydymione burgundowe tarcze lub dwukolorowe tarcze w kolorze szarości i kości słoniowej. Nowa kolorystyka tarczy sprytnie odzwierciedla pełen wdzięku taniec pływającego tourbillonu o godzinie 6 i dodaje obu zegarkom wykwintnego, nowoczesnego piękna.