Kolekcja IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PARYŻ 2024, Sportowy Styl, Dobre Repliki

Igrzyska Olimpijskie to wielokulturowe wydarzenie, podczas którego najlepsi sportowcy i fani sportu na całym świecie wyznają uniwersalne wartości, takie jak innowacja, włączenie społeczne i różnorodność.

W tym roku firma Swatch Switzerland ponownie świętuje to wydarzenie, oferując serię stylowych i dynamicznych dobre repliki zegarków, które składają hołd najbardziej innowacyjnym i ekscytującym sportom igrzysk olimpijskich.

Trzy nowe zegarki z kolekcji OLYMPIKÓW PARYŻ 2024 – Skok w błękitne niebo, Jazda na wietrze i błękitne fale oraz Fioletowy i różowy trzask – zadebiutują na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu w 2024 roku. Podobnie jak sporty, które reprezentują, zegarki te wykazują niezwykłą kreatywność i zapewniają najwyższą wydajność, w pełni odzwierciedlając zaangażowanie Swiss Swatch i dążenie do ukochanego sportu.

Skok w błękitne niebo symbolizuje jazdę na deskorolce. Ten nowy zegarek CHRONO o średnicy 42 mm ma bogatą, jasnoniebieskią barwę, w połączeniu z różowymi wskazówkami godzin i minut oraz złotą wskazówką sekundową. Funkcja chronografu pomoże Ci pokonać czas w skateparku lub dodać blasku codziennym aktywnościom sportowym. Ten zegarek ma kultowy styl Swiss Swatch i z pewnością będzie liderem trendów w modzie tego lata.

W modelu Ride the Wind and Waves zastosowano matową ciemnozieloną kolorystykę i kontrastujący różowy pasek na dole, aby oddać hołd surfingowi. Logo imprezy surfingowej Igrzysk Olimpijskich w Paryżu w 2024 r. jest wydrukowane na szlufce paska. Ten NOWY model GENT BIOSOURCED ma średnicę 41 mm. Niewielki i wyrafinowany korpus zegarka można umieścić pod pianką, ale jest na tyle przyciągający wzrok, że przyciąga uwagę zarówno w wodzie, na desce surfingowej, jak i podczas oglądania sportów wodnych.

Motyw Purple and Pink Smash nawiązuje do siatkówki plażowej i halowej, a logo tych dwóch dyscyplin jest również nadrukowane na szlufce paska. Średnica 34 mm Próbka GENT

BIOSOURCED przyjmuje klasyczny design z wesołą lawendą i jasnym różem, który uzupełnia mały nadgarstek i jest modny. Niezależnie od tego, czy jesteś w środku boiska, czy oglądasz grę ze swojego miejsca, noszenie takiego zegarka może sprawić, że będziesz najjaśniejszą gwiazdą na boisku.

Seria Swiss Swatch OLYMPIC GAMES PARIS 2024 została zaprojektowana, aby uczcić to globalne wydarzenie sportowe i zapewnić każdemu entuzjaście zegarków nowy wybór, pozwalając każdemu najmodniej uwolnić swoją pasję do ulubionych sportów tego lata, jednocześnie myśląc o głębokim i czystym znaczeniu upływającej każdej sekundy.

Nowa seria jest już dostępna w globalnych centrach internetowych i wyznaczonych sklepach offline we Francji.