Lista Obserwacyjna Chińskiego Wydania Specjalnego Roku Smoka, Repliki Zegarków

Zbliża się Rok Smoka, a firma Baume & Mercier szczerze przedstawia limitowaną edycję zegarków Riviera Chiński Rok Smoka, aby pogratulować Nowego Roku, w tym Baume & Mercier Riviera Baumatic Date and Moon Phase Watch 10744_Chinese Year of the Dragon Special Edition (męski zegarek na rękę zegarek, limitowany do 150 sztuk na całym świecie) oraz automatyczny zegarek kalendarzowy Baume & Mercier Riviera 10743_Chinese Year of the Dragon Special Edition (zegarek damski, limitowany do 150 sztuk na całym świecie). Zegarek męski jest wyposażony w bogaty w szczegóły, poetycki i elegancki wyświetlacz faz księżyca, uzupełniony wzorem złotego smoka z pięcioma pazurami z tyłu zegarka i kultową dwunastoboczną ramką. W połączeniu z markowym mechanizmem Baumatic o doskonałej wydajności, moc smoka ukryta jest w szlachetnej i zachęcającej atmosferze, co oznacza, że w nowym roku smok wzniesie się w niebo i stanie się sławny na całym świecie.

Baume & Mercier Riviera Zegarek Baumatic z datownikiem i fazami księżyca 10744_Chińska edycja specjalna z okazji Roku Smoka, przyciągającym wzrok elementem konstrukcyjnym jest panel wskazujący fazy księżyca umieszczony na tarczy o godzinie szóstej. Smok jest yang, a księżyc jest yin. Połączenie pozłacanego wzoru w kształcie smoka i pozłacanego dysku faz księżyca implikuje klasyczną chińską filozofię, która głosi, że „yin i yang powinny być ze sobą w harmonii, a wszystkie zjawiska powinny być zjednoczone”. Patrząc na obrót księżyca, widać pełnię i nieobecność wszystkich rzeczy, całe chińskie piękno poetyckie. Majestatyczny złoty smok ze swoimi pazurami wspinającymi się na wysokość dwóch księżyców tworzy zachęcający wzór smoka bawiącego się ognistymi koralikami, życząc pokoju i długowieczności. Ten jasny wzór, który pojawił się za czasów dynastii Han, wywodzi się ze starożytnego wykresu ruchu planet sporządzonego przez astronomię chińską. Ogniste koraliki wyewoluowały z Księżyca i uzupełniały koncepcję estetyczną dysku faz księżyca. Unikalne, pozłacane wskazówki w kształcie smoczych wąsów to nowy projekt wprowadzony przez Baume & Mercier z okazji specjalnej edycji Chińskiego Roku Smoka. Złoty smok jest uroczysty i majestatyczny, ma eleganckie i zwinne wąsy, harmonijny ruch i bezruch oraz harmonię yin i yang. Zawiera piękne znaczenie ochrony bezpieczeństwa i zdrowia swojej rodziny oraz życzy powodzenia w nauce i karierze.

Kultowa dwunastostronna ramka serii Baume & Mercier Rivera odpowiada dwunastu godzinom na tarczy. Zbiega się z dwunastoma ziemskimi gałęziami tradycyjnej kultury chińskiej. Polerowana i satynowana koperta ze stali nierdzewnej ma długość 43 mm, jest elegancka i rozciągnięta, a jej faktura jest wyjątkowa. Cztery śruby ADLC z piaskowanej stali nierdzewnej i okrągły dysk faz księżyca tworzą wizualny obraz „okrągłego nieba i kwadratowego miejsca”, a wraz z ośmiokątną wolną koroną ozdobioną czerwonymi liniami tworzą pomyślne znaczenie „wszystko jest stabilne, „wskazując radość i szczęście. Rozpoczyna się nowy rok. Wykończona satynowo, lakierowana tarcza piaskowa, szary kołnierz, antyrefleksja (z obu stron) i odporne na zarysowania szafirowe szkiełko prezentują spójny styl estetyczny marki. Cyfry rzymskie i znaczniki godzin w kształcie nitów pokryto powłoką Superluminova (C1, niebieskie światło) na godzinach 3, 9 i 12. Puste, pozłacane wskazówki godzinowe i minutowe są połączone z pozłacaną wskazówką sekundową ozdobioną logo marki Phi, co interpretuje zegarek Baume & Mercier – wyjątkową równowagę pomiędzy eleganckim designem i zaawansowaną technologią zegarmistrzowską.

Odwrócenie tarczy ukazuje inny świat. Majestatyczny złoty smok z pięcioma pazurami znajduje się z tyłu dwunastokątnego szafirowego szkła, naśladując złotego smoka na dysku faz księżyca, tworząc podwójny smok symbol dobrobytu oraz wyjątkowy, powściągliwy i skromny styl celebryty. Pod wzorem smoka kryje się samodzielnie wykonany przez markę mechanizm Baumatic (BM14-1975 AC1), który dodaje witalności w nowy rok Feilong Chengyun. Sklejka jest wyłożona okrągłymi wzorami, piaskowana płyta główna ozdobiona jest wzorami ślimaków, a wydrążony ciężarek oscylacyjny ozdobiony jest wzorami genewskimi i ślimakami „Côtes de Genève”, tworząc niezwykły styl „smoka powstającego na całym świecie”. ” Ten ruch ma długi czas podróży. Jest dokładny, posiada funkcję rezerwy chodu wynoszącą 120 godzin ciągłej pracy (5 dni) i jest wodoszczelny do 10 ATM (około 100 metrów), dzięki czemu doskonale radzi sobie z każdym najważniejszym momentem w życiu gwiazd.

Samonakręcający się zegarek kalendarzowy Baume & Mercier Riviera o średnicy 33 mm, edycja specjalna 10743_Chinese Year of the Dragon, ma rezerwę chodu wynoszącą 38 godzin i nawiązuje do konstrukcji zegarków męskich. Pozłacany wzór smoka z tyłu koperty w dyskretny sposób ukazuje szacunek i moc smoka, życząc mu szczęścia. Piękna wizja. Cztery diamenty na ramce wykonane są z diamentów Wesselton o szlifie brylantowym, w połączeniu z pozłacanym pierścieniem ze stali nierdzewnej PVD z boku koperty, symbolizującym szlachetność, chwałę i bogactwo oraz podkreślającym jasne i wykwintne piękno projektu. Naturalną białą tarczę z masy perłowej zdobią przezroczyste wzory górskie i morskie inspirowane dziką sceną niekończących się fal rozbijających się o skały. Pozłacane, nitowane cyfry rzymskie, znaczniki godzin i fasetowane, pozłacane wskazówki godzin/minut/sekund, wszystko pokryte powłoką Superluminova (C1, niebieskie światło), datownik na godzinie 3 i czerwone linie na ośmiokątnej koronce. Połączenie szlachetnego złota i świątecznej czerwieni uzupełnia się, wzbudzając oczekiwanie na pomyślny i szczęśliwy Nowy Rok.

Smok chwyta księżyc wśród chmur, a jego sława porusza ludzi na całym świecie. Limitowana edycja repliki zegarków Riviera z okazji Chińskiego Roku Smoka jest limitowana do 150 sztuk na całym świecie i jest teraz dostępna podczas światowej premiery w butikach Baume & Mercier Nanjing West Road i TIMEVALLÉE Time World. Od teraz będzie on dostępny w sklepach w całym kraju i jednocześnie sprzedawany w kanałach internetowych, więc bądźcie czujni.