Longines Wprowadza Na Rynek Nowy Zegarek Yuedong Z Serii Conca, Repliki Zegarków

W 1954 roku Longines wprowadził na rynek serię Concas. Teraz ten kultowy zegarek sportowy odradza się w nowym wyglądzie. Longines wprowadziło na rynek nowy zegarek Yuedong z serii Concas, inspirowany wczesnymi zegarkami z serii Concas. Posiada zegarki o średnicy 34 mm i 41 mm oraz chronograf 42 mm. Wykorzystuje piękne i płynne skale czasu, aby wyrazić ruch – idealne połączenie elegancji i wydajności. Repliki zegarków.

Nowy zegarek Yuedong z serii Concas nawiązuje do powściągliwej estetyki pierwszej serii Concas z połowy lat pięćdziesiątych.

Rodowane wskazówki i znaczniki godzin pokryte są powłoką Super-LumiNova, która może wyświetlać godzinę w dzień i w nocy. Tarcza posiada skale czasu lotu o różnej długości, dzięki czemu jest lżejsza i bardziej zwrotna. Tarcza i zewnętrzny wzór ślimaka uzupełniają się, ukazując różne odcienie tonów, eleganckie i przyciągające wzrok.

Zegarek o średnicy 34 mm ma niebieską lub słonecznie zieloną tarczę z diamentowymi znacznikami godzin. Podwójne diamenty osadzone na godzinie 3, 9 i 12 świecą jasno. W przypadku białej tarczy z masy perłowej ramka jest wysadzana 48 diamentami, co czyni go jeszcze bardziej luksusowym i eleganckim. Dostępny jest również zegarek ze srebrną tarczą z eleganckimi i gładkimi znacznikami godzin. Model o średnicy 41 mm ma okienko z datownikiem i oferuje różne kolory tarcz, takie jak tarcze srebrne, niebieskie, czarne i słonecznie zielone.

Zegar o średnicy 42 mm ma czarne, srebrne i brązowe tarcze słoneczne, które ostro kontrastują z tarczami zegarów o godzinie 3, 6 i 9. Jest on połączony z ramką tachymetru ze stali nierdzewnej inkrustowaną ceramiką, podkreślając harmonię i elegancję. Uroda.