Omega Wprowadza Na Rynek Nowy Zegarek Speedmaster Chronoskop, Repliki Zegarków

Rozpoczęło się 100-dniowe odliczanie do Igrzysk Olimpijskich w Paryżu w 2024 r., a sportowcy są gotowi do startu i z niecierpliwością nie mogą się doczekać tego ważnego wydarzenia sportowego.

Nowy, specjalny zegarek chronoskopowy z serii Speedmaster „Paris 2024” ma kopertę o rozmiarze 43 mm i jest dostępny w czterech stylach. Wykonany jest ze złotej, czarnej i białej kolorystyki Igrzysk Olimpijskich w Paryżu w 2024 roku. Koperty dwóch repliki zegarków są wykonane ze stali szlachetnej, z ramkami z anodyzowanego aluminium, dostępne są bransolety ze stali nierdzewnej i czarne paski skórzane z mikroperforacją; dostępne są pozostałe dwie obudowy wykonane z 18-karatowego złota Moonshine, z ceramiczną ramką, bransoletą z 18-karatowego złota Moonshine i czarnym skórzanym paskiem. 18-karatowe złoto Moonshine to żółte 18-karatowe złoto opracowane wyłącznie przez firmę Omega. Ma delikatny odcień, jest trwały i nie blaknie.

Nowy zegarek Chronoskop, symbol długotrwałej współpracy Omegi z Igrzyskami Olimpijskimi, ma uderzającą srebrno-białą tarczę. Tarcza, nawiązująca do stylu „ślimaka” z lat czterdziestych XX wieku, zawiera trzy ciemnoszare skale, w tym skalę obrotomierza, skalę pomiaru odległości i skalę pulsometru, oferując trzy podstawowe funkcje pomiarowe na nadgarstku. Od 1932 roku firmie Omega powierzono kluczową rolę oficjalnego chronometrażysty Igrzysk Olimpijskich, świadczącego dokładne i kompleksowe usługi pomiaru czasu wydarzeń. Ten zegarek Chronoskop jest stosownym hołdem dla tej cenionej odpowiedzialności.

Cyfry arabskie zegarka wykonane są z 18-karatowego złota Moonshine. Wskazówki godzinowe i małe wskazówki w kształcie liścia są pokryte złotem Moonshine, co stanowi uzupełnienie poczerniałej małej tarczy.

Konstrukcja tylnej części zegarka podkreśla jego pamiątkowe znaczenie dla igrzysk olimpijskich. Matowy tył koperty ozdobiony jest wypolerowanym na lustro logo Igrzysk Olimpijskich Paryż 2024, napisem „Paryż 2024” i pięcioma pierścieniami olimpijskimi. Dla tych, którzy kolekcjonują ten zegarek, ten błyszczący zegarek Speedmaster Chronoskop będzie szczerym hołdem złożonym 33. Igrzyskom Olimpijskim.

Specjalna edycja zegarka Chronoskop z serii Speedmaster „Paris 2024” jest napędzana mechanizmem Master Chronometer 9908/9909, co stanowi świadectwo zaangażowania Omegi w precyzję i jakość.