Szwajcarski Zegarek Telewizyjny Mido Helmsman Series Z Limitowanej Edycji, Zegarki Repliki

Swiss Mido Watch wprowadził na rynek nowy, limitowany zegarek telewizyjny z serii sternik, będący hołdem dla klasycznej obudowy marki w kształcie telewizora. Prototyp telewizora stał się inspiracją dla nowej, limitowanej edycji zegarka. Pokazuje swoją odważną osobowość dzięki wyjątkowemu i niepowtarzalnemu projektowi tarczy, potwierdzając głębokie umiejętności zegarmistrzowskie szwajcarskich zegarków Mido i innowacyjną siłę. Do zegarka z limitowanej edycji dołączono także dwa alternatywne paski w jasnych kolorach, tworząc ten idealny egzemplarz, którego kolekcjonerzy nie mogą przegapić.

Transfer między telewizorem a zegarkami, współistnieje styl retro i nowoczesny; Swiss Mido wykorzystuje tę pracę, aby pokazać swoje nieustanne pogoń za drobnymi szczegółami. Tarcza zegarka telewizyjnego z limitowanej edycji serii Helmsman zamienia się w uroczy ekran, przykuwający wzrok wyjątkowymi, trójwymiarowymi, kolorowymi figurami geometrycznymi, sprytnie odtwarzającymi linie geometryczne, które kiedyś pojawiały się w telewizorach. Te symboliczne, estetyczne kody przywołują rezonans pamięci pokolenia i stanowią kontynuację chwalebnej legendy zegarków telewizyjnych z serii Helmsman. Nowy zegarek jest limitowany do 999 sztuk. Nawiązuje do projektu obudowy w kształcie telewizora wprowadzonego przez markę w latach 1973, 1980 i 2000. Łączy w sobie wysokiej jakości materiały i doskonałą dokładność, aby w innowacyjny sposób zinterpretować umiejętności zegarmistrzowskie odziedziczone przez markę do dziś. Odważny wygląd nie kryje potężnego rdzenia. Zegarek z limitowanej edycji Helmsman Series TV ma w pełni automatyczny mechanizm mechaniczny Calibre 80 i sprężynę włosową z najnowocześniejszego materiału. Wykazuje solidną wytrzymałość techniczną z doskonałą odpornością na wstrząsy i funkcjami antymagnetycznymi. Wyjątkowa i przyciągająca wzrok stylem historia nowego zegarka dopiero się rozpoczęła i z pewnością wywoła szum.

Przełamywanie granic i wprowadzanie innowacji

Szwajcarskie zegarki repliki Mido są zgodne z unikalną koncepcją projektową marki i integrują subtelną estetykę kształtu z projektem. Tarczę otacza merceryzowana ramka w kształcie telewizora. Tetraedryczne występy w kształcie piramidy na tarczy tworzą niepowtarzalny wzór o różnych kolorach i układach geometrycznych, przywołując wspomnienia z poprzednich wykresów testowych sygnału telewizyjnego i wywołując nostalgię. Pełnej dynamiki tarczy dodają występy w kształcie piramidy o różnej wielkości. Ostry kontrast na powierzchni „telewizyjnej”. Wyszlifowane diamentem wskazówki godzinowe i minutowe są również pokryte białą powłoką świetlną Super-LumiNova, zapewniającą doskonałą czytelność nawet w słabym świetle. Ikoniczny element szwajcarskich zegarków Mido – duże okienko kalendarza wskazuje odczyt daty na tarczy godziny. Szafirowe szkło z powłoką antyrefleksyjną po obu stronach zapewnia niezakłócony widok wyjątkowej tarczy.

Koperta i metalowy pasek zegarka Helmsman Series TV Limited Edition wykonane są z litej stali nierdzewnej, która została wypolerowana i merceryzowana, co nadaje zegarkowi elegancki styl i jasny połysk. Ten egzemplarz jest limitowany do 999 sztuk i jest wyposażony w dwa żółte i szafirowo-niebieskie gumowe paski w spersonalizowanym pudełku na zegarek, odpowiednim na różne okazje i dodającym przyciągające wzrok akcenty.

Doskonały mechanizm, kaliber 80

Przez przezroczysty tył limitowanej edycji zegarka telewizyjnego z serii Helmsman można obserwować drobno rzeźbiony, w pełni automatyczny mechanizm mechaniczny Calibre 80. Automatyczny ciężarek oscylacyjny ozdobiony jest klasycznymi marszczeniami genewskimi i logo MIDO. Nowy zegarek magazynuje energię kinetyczną do 80 godzin i jest wyposażony w zaawansowaną sprężynę włosową Nivachron™. Materiał ten ma doskonałe właściwości antymagnetyczne i odporne na wstrząsy oraz interpretuje niekończące się dążenie do doskonałej dokładności z solidnym i niezawodnym działaniem. Limitowana edycja zegarka telewizyjnego z serii Helmsman charakteryzuje się wyjątkową niezawodnością w każdym szczególe.

Wyjątkowy i warty kolekcjonowania zegarek z limitowanej edycji Helmsman Series TV przenosi na Twój nadgarstek urok ery sygnału analogowego. Nowy zegarek jest kolorowy i łączy w sobie retro i nowoczesność, co szczególnie przyciąga wzrok.