Premiera Kolekcji Longines Mini Datro Wiener W Elegancki Sposób, Repliki Zegarków

Premiera serii Longines Mini Datro Wiener. Prosty wygląd, klasyczny design, nowoczesna, ale ponadczasowa koncepcja estetyczna, delikatna interpretacja dyskretnego luksusu Longines i nowoczesna elegancja. Nowa seria mini Daitro Wiener wykorzystuje wspaniałe i luksusowe zegarki, aby stworzyć wiele eleganckich kształtów, które rezonują z dynamicznymi współczesnymi kobietami.

Nowa seria mini Daitrowiener firmy Longines zostaje elegancko zaprezentowana. Ten nowoczesny, biżuteryjny zegarek stworzony jest z myślą o współczesnych kobietach pełnych pasji i witalności. Każdy szczegół ukazuje ponadczasowy styl. Mała i wykwintna koperta, czyste i miękkie linie oraz nowo zaprojektowana bransoleta ze stali nierdzewnej wspólnie tworzą nowoczesny, modny, a jednocześnie elegancki zegarek. Seria Mini Daistro Wiener dziedziczy elegancką klasykę. Jego projekt inspirowany jest legendarnym wyglądem stworzonym przez Longines w 1927 r. i klasycznym zegarkiem z serii Daitro Wiener wprowadzonym na rynek w 1997 r. Również zainspirowana tą serią Longines zaproponowała słynne obecnie hasło marki: „Elegancja jest postawą” (Elegancja jest postawa). Obecnie nowa seria mini Daitrona na nowo interpretuje klasyczną inspirację i otwiera nowy rozdział dla serii Daitrona.

W nowej serii każdy zegarek ma prostokątną obudowę ze stali nierdzewnej o wymiarach 21,50 mm x 29,00 mm, wyposażony w precyzyjny mechanizm kwarcowy L178 i jest wodoodporny do głębokości 3 barów (30 metrów). Najważniejszym elementem nowego modelu jest koperta ozdobiona 38 najwyższej jakości diamentami Weselton IF-VVS, które olśniewają. Nowa okrągła tarcza Cosmo i prostokątna obudowa uzupełniają się, wykazując wyjątkową elegancję. Okrągła tarcza Cosmo jest widoczna przez odporne na zużycie syntetyczne szafirowe lustro. Srebrny wzór w kształcie słońca, biała matowa wskazówka godzinowa, srebrny pierścień wewnętrzny w kształcie słońca i biała matowa okrągła tarcza z małą sekundą harmonijnie się ze sobą splatają, tworząc zrównoważone i subtelne piękno. Na jasnej tarczy pomalowane cyfry rzymskie i niebieskie stalowe wskazówki są precyzyjne i zwinne. Nowo zaprojektowana bransoleta ze stali nierdzewnej składa się ze 198 ogniw, które podkreślają perłowy blask zegarka i zapewniają użytkownikowi niezwykły komfort. Nowoczesny i awangardowy styl sprawia, że zegarki na nadgarstku błyszczą i prezentują eleganckie piękno.

Seria Mini Dai Chuo Wei Na: kompaktowy rozmiar, różnorodne style

Nowa seria mini Daitrona oferuje szeroką gamę kolorów i konfiguracji. Sześć z nowych produktów posiada koperty repliki zegarków wysadzane diamentami. Oprócz wyżej wymienionych klasycznych stylów, inny ma srebrną prostokątną rzymską tarczę ozdobioną retro promienistymi fałdami. Tarcza jest wygrawerowana prostymi figurami geometrycznymi przy użyciu technologii rzeźbienia 3D i pomalowana cyframi rzymskimi – niebieskie stalowe wskazówki. Na godzinie 6 znajduje się mała kwadratowa tarcza sekundowa.

Cztery zegarki wysadzane diamentami są dostępne w nowoczesnych i modnych kolorach: kości słoniowej, miętowej zieleni, kwiatowym różu i spokojnym niebieskim. Pasek ze skóry aligatora sprytnie nawiązuje do koloru zewnętrznej ramki prostokątnej tarczy z cyframi rzymskimi i stylu retro wewnętrznej krawędzi tarczy. Promieniujące zmarszczki uzupełniają się. Pozłacane cyfry rzymskie i pozłacane wskazówki tworzą trójwymiarowy efekt wizualny, jak rysowanie niepowtarzalnego i eleganckiego obrazu estetycznego. Każdy zegarek jest połączony ze skórzanym paskiem w tym samym kolorze, doskonale interpretując elegancję i urok serii Mini Daitrona.

Nowa seria mini Daijo Wiener obejmuje także pięć prostych modeli. Koperta pozbawiona diamentów przyciąga wzrok i jest dyskretna, dzięki czemu jest bardziej elegancka i atrakcyjna. Oprócz stylu rzymskiej tarczy dostępna jest srebrna, piaskowana tarcza Cosmo, która interpretuje różnorodną estetykę. Każdy zegarek ma nowo zaprojektowaną bransoletę ze stali nierdzewnej lub stylowy czarny skórzany pasek; Wersja z rzymską tarczą jest również dostępna z czerwonym skórzanym paskiem.

Każdy zegarek z serii mini Datro Wiener przekazuje i interpretuje nowoczesną, elegancką estetykę zegarmistrzowską i włoskie koncepcje słodkiego życia. Te wspaniałe zegarki jubilerskie kontynuują długą tradycję zegarmistrzowską Longines i prezentują współczesne i dynamiczne projekty zapracowanej współczesnej kobiecie.