Dobre Repliki Zegarek Chopard Happy Sport Laguna Verde

Seria Happy Sport, najbardziej reprezentatywna seria zegarków z najwyższej półki firmy Chopard, jest świadkiem doskonałych umiejętności zegarmistrzowskich i niezwykłego kunsztu jubilerskiego w warsztatach Choparda. Chopard wprowadził na rynek nowy zegarek jubilerski o średnicy 36 mm, będący interpretacją eleganckiej estetyki i znakomitego rzemiosła. Zegarek Chopard Happy Sport Laguna Verde jest wykonany z 18-karatowego białego złota zgodnie z koncepcjami zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialności społecznej Chopard. Inspirowany jest słynną akwarelą przedstawiającą jezioro Verde w Ameryce Południowej (Laguna Verde). Polegając na swoich doskonałych umiejętnościach, rzemieślnicy zajmujący się intarsjami w warsztacie zegarmistrzowskim pomysłowo umieścili bezel i znaczniki godzin za pomocą oszałamiających szafirów i szmaragdów, ukazując subtelny efekt gradientu błękitu i zieleni, odzwierciedlający kultowy symbol na tarczy. Błyszczące diamenty wykonują lekki i elegancki, legendarny wirujący taniec. Środek tarczy, wykonany z niebieskiej masy perłowej, ozdobiony jest giloszowymi wzorami, a dokładny mechanizm samonakręcający zapewnia ciągłą moc dobre repliki zegarka.

Natura jest niewyczerpanym źródłem inspiracji.

Dzięki nowemu zegarkowi Happy Sport Laguna Verde Chopard po raz kolejny składa hołd pięknu natury. Ten wyjątkowy zegarek czerpie inspirację ze słynnego Jeziora Zielonego (Laguna Verde) pomiędzy Boliwią a Chile. Szafiry i szmaragdy są starannie dobierane i wytłoczone na ramce zegarka i znacznikach godzin na tarczy. , odtwarzając zmieniające się niebieskie i zielone kolory jeziora. Tarcza prezentuje subtelny efekt gradientu, sprytnie nawiązując do naturalnych zmian kolorów jeziora i gór.

Środek tarczy ozdobiony jest giloszowym wzorem. Na ciepłej i delikatnej macicy perłowej dostrzegalny wzór tekstury uzupełnia stale zmieniający się opalizujący połysk, przypominający zmarszczki na powierzchni jeziora i błyszczące fale załamane przez słońce. Na środku tarczy znajdują się kultowe jasne diamenty Choparda. Diamenty nieustannie wirują i tańczą, pozwalając ludziom w przyjemny sposób obserwować upływ czasu i zanurzyć się w nieskończonej wyobraźni piękna natury.

Szafirowa oprawa na koronce i niebieski skórzany pasek uzupełniają się, nadając temu arcydziełu niepowtarzalny i ponadczasowy styl. Cała złota koperta jest wysadzana błyszczącymi diamentami.

Chopard łączy w sobie wykwintne umiejętności zegarmistrzowskie z niezwykłą estetyką biżuterii. Zegarek Happy Sport Laguna Verde jest wyposażony w mechanizm z automatycznym naciągiem, zapewniający rezerwę chodu do 42 godzin.

Chopard zawsze był zaangażowany w propagowanie luksusowej strategii zrównoważonego rozwoju, dlatego ten zegarek jest również wykonany z surowców ze złota, co jest zgodne z koncepcjami zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialności społecznej Chopard.

Zegarek z serii Chopard Happy Sport, klasyczny zegarek damski

W 1993 roku Caroline Scheufele, obecna współprezes i dyrektor artystyczna Chopard, zaprojektowała zegarek sportowy oparty na nowatorskim i unikalnym połączeniu materiałów ze stali nierdzewnej i diamentów, aby dotrzymać kroku czasom.

Seria zegarków Chopard Happy Sport jest owocem tej śmiałej kreatywności. Od tego czasu nieprzerwanie celebruje „radość życia” i ducha wolności, zachęcając kobiety do codziennego odkrywania siebie na nowo. Nazwa Smart Diamond pochodzi od tego, co powiedziała matka Caroline Scheufele, kiedy zobaczyła pierwszy zegarek Happy Diamonds wprowadzony na rynek z nową koncepcją projektową: „Darmowe diamenty są szczęśliwsze”. (Diamenty są szczęśliwe, gdy są darmowe). Te genialne diamenty dały piękny występ w serii zegarków Chopard Happy Sport, a noszące je kobiety stały się w nim niezastąpioną rolą – każdy ich ruch zapewnia moc inteligentnym diamentom i przyczynia się do ciągłej reorganizacji tego obrazu. Obrazy dodają nieskończonej witalności. Ta kolekcja wykwintnych zegarków odzwierciedla również to pracowite i satysfakcjonujące życie. Od początku była przygotowana na ciągłą transformację.