Prezent Dla Nowoczesnych Kobiet, Repliki Zegarków

Glashütte Original przedstawia nowy zegarek, który świeci jasno: nowy produkt w postaci zegarków damskich, który łączy w sobie smukły kształt, doskonałe funkcje i wykwintny design, a jego urok jest nie do odparcia. Zegarek z fazami księżyca Serenade Luna Serenade jest wyposażony w oryginalny mechanizm z naciągiem automatycznym, który jest szyty na miarę, z funkcją wyświetlania faz księżyca, co czyni go arcydziełem zegarków mechanicznych. Ten nowoczesny, złożony mechanizm, który zadebiutował po raz pierwszy, został stworzony przez Glashütte Original specjalnie dla tej rodziny produktów i stanowi zwieńczenie wyjątkowego kunsztu zegarmistrzowskiego marki.

Dążenie do doskonałości: nowy ruch

„Sercem” zegarka Serenade Luna Serenade z fazami księżyca jest oryginalna innowacja firmy Glashütte – mechanizm z naciągiem automatycznym Calibre 35, zbudowany specjalnie dla smukłej koperty o średnicy 32,5 mm, tworzący prawdziwe arcydzieło sztuki. Co więcej, musi także spełniać wysokie standardy marki w zakresie dokładności ruchów i łatwości użytkowania. Ucieleśnia w każdym calu ciężką pracę i niezwykłe osiągnięcia artystyczne inżynierów, projektantów i zegarmistrzów marki, co jest fantastyczne.

Pomysłowość: wyświetlanie faz księżyca

Fazy księżyca uznawane są za jedną z najpiękniejszych cech zegarmistrzostwa. Przez lata Glashütte Original ciężko pracowała, aby wprowadzać innowacje i stale wprowadzać nowe produkty. Dziś ta tradycyjna funkcja odradza się w zegarku z fazami księżyca Serenade Luna: w okrągłym okienku o godzinie 6 wschodzi promienny księżyc z masy perłowej, olśniewając. W nowym zegarku wskazanie faz księżyca zestawione jest na tle nocnego nieba rozświetlonego gwiazdami. Jest piękny i ozdobiony smukłym i jasnym pierścieniem zintegrowanym z tarczą.

Tym razem oryginalny, innowacyjny i pionierski duch Glashütte jest również dobrze odzwierciedlony w tej strukturze faz księżyca: jest ona przedstawiana jako płaski dysk, regularnie obracający się pod tarczą, prawie całkowicie zakrywający cały mechanizm. Inżynierowie marki zainstalowali ten element w sposób oszczędzający miejsce, bez zwiększania grubości mechanizmu.

Dysk pokazujący fazy księżyca pokryty jest cienką warstwą masy perłowej, a okrągłe nocne niebo w czterech odstępach jest pełne jasnych i uroczych gwiazd. W zależności od modelu nocne niebo inkrustowane jest błyszczącą ciemną tahitańską macicą perłową lub jego spód pokryty jest ciemnoniebieskim lakierem. Wytłaczane, olśniewające gwiazdy rozświetlają niebo i przyciągają wzrok.

Precyzyjne łożyska zapewniają, że wskazanie faz księżyca Serenade Luna musi być korygowane tylko o jeden dzień na 122 lata. Kalibracja odbywa się za pomocą koronki i jest prosta. Koło zamachowe na łożysku kulkowym kieruje część energii z przekładni na koronkę, umożliwiając regulację fazy księżyca w jednym kierunku bez zakłócania pracy zegarka.

Sięganie po perfekcję: mechaniczna doskonałość

Podczas opracowywania mechanizmu Calibre 35 marka kierowała się zasadami łatwości obsługi i przyjazności dla użytkownika. Średnica i grubość tego samonakręcającego się mechanizmu ze wskaźnikiem faz księżyca wynoszą odpowiednio 26 mm i 3,8 mm. Tak smukła konstrukcja oznacza, że tolerancje produkcyjne są niezwykle wąskie, co muszą pokonać inżynierowie i zegarmistrzowie fabryki repliki zegarków. Kolejne duże wyzwanie. Mimo to pozostawiono sporo miejsca na lufę, aby osiągnąć 60-godzinną rezerwę chodu. Aby dostosować się do mniejszych rozmiarów zegarka, przeprojektowano także system oscylacji, wykorzystując cztery śruby regulacyjne do montażu na kole balansowym. Jest wyposażony w silikonową sprężynę włosową, która skutecznie przeciwstawia się polom magnetycznym i wahaniom temperatury, a także pracuje nieprzerwanie z częstotliwością 4 Hz. odsetki. Regulacja ruchu odbywa się w pięciu pozycjach, co gwarantuje jego dokładność i niezawodność.

Wspaniałe: skarby sztuki

Przez przezroczysty dekiel widać złoty automatyczny rotor obracający się cyklicznie nad mechanizmem. Oscylacyjny ciężar i przeciwwaga to czyste złoto, pierwsze tego rodzaju w firmie Glashütte. Wysoka gęstość złota czyni go idealnym materiałem. Powierzchnia automatycznego ciężarka oscylacyjnego ozdobiona jest wyszukanym giloszem w kształcie muszli, a jego przeciwwaga ozdobiona jest eleganckimi perłowymi wzorami, które są niepowtarzalne i pomysłowe. Pod automatycznym ciężarkiem oscylacyjnym piękna dekoracja oryginalnego mechanizmu zapewnia wizualną ucztę:
Słynny talerz trzy czwarte
Mostek balansowy o wzorze kolumnowym
Przekładnia redukcyjna ozdobiona jest wzorem w kształcie słońca
Inna sztuka zegarmistrzowska Glashütte
Już na pierwszy rzut oka widać jego tradycyjne cechy i w pełni ujawnia się jego urok.

Kolorowe i kolorowe: wysokiej klasy zegarki

Zegarek z fazami księżyca Serenade Luna Serenade jest dostępny w czterech stylach, sprytnie interpretujących eklektyczny urok współczesnych kobiet. Wszystkie modele mają tarczę o średnicy 32,5 mm i dekiel z szafirowego szkła. Błyszczące diamentowe indeksy godzin i wskazówka sekundowa w kształcie symbolu nieskończoności odzwierciedlają typowe cechy rodziny zegarków Serenade i są ponadczasowe. Okrągły dysk faz księżyca umieszczony pośrodku tarczy jest sprytny i niepowtarzalny, pogłębiając warstwowość tarczy.

Cztery modele wprowadzone tym razem na rynek mają charakterystyczny charakter i różne kolory: dwa zegarki ze stali nierdzewnej są wyposażone w białe tarcze z masy perłowej, z ramkami wysadzanymi diamentami lub bez, a paski mają niebieski aligator z Luizjany. Dostępne ze skórzanym paskiem lub metalowym łańcuszkiem pasek ze składaną klamrą.

Dostępny jest również inny zegarek ze stali nierdzewnej z powyższymi dwoma paskami i wyposażony w niebieską tarczę ozdobioną rozbłyskiem słońca. Zegarek z czerwonego 18-karatowego złota podkreśla piękno kontrastu:
Złotozielona tarcza ozdobiona jest błyszczącymi wzorami promieni słonecznych.
Ramka jest wysadzana 48 diamentami, co jest przepiękne.
Wszystkie skórzane paski do zegarków mają mechanizm szybkiego zwalniania, dzięki czemu wymiana jest szybka i wygodna. Koronka zegarka z fazami księżyca Serenade Luna nabiera nowego wyglądu: w modelu z ramką wysadzaną diamentami jej elegancki kwiatowy kształt ozdobiony jest diamentem o szlifie róży, podczas gdy w pozostałych modelach jest inkrustowana kaboszonowym kamieniem księżycowym , wykazuje niezwykły smak.

Urocze: oryginalne arcydzieła

Nowy zegarek z fazami księżyca Serenade Luna Serenade to nowy zegarek mechaniczny stworzony specjalnie dla nowoczesnych kobiet, spełniający rygorystyczne wymagania techniczne. Zachowując oryginalny, kultowy projekt Glashütte, pokazuje także jego nieznany i nieskończony urok. Jedna strona. Nowy zegarek z fazami księżyca Serenade Luna będzie dostępny w oryginalnych sklepach Glashütte i u autoryzowanych dealerów na całym świecie od marca 2024 r.