Rekomendacja Iwc Dotycząca Zegarka Na Dzień Ojca, Repliki Zegarków

Estetyka ojca zawsze subtelnie wpływa na nas w pracy i życiu. Są racjonalni, romantyczni, otwarci i włączający.

Ciała niebieskie mają swoje trajektorie. Każdy z nas jest owiany pięknem wszechświata. Wybrał zegarek z wiecznym kalendarzem z portugalskiej serii 44 (model: IW503701), wyposażony w legendarny wieczny kalendarz z regulacją za pomocą jednego przycisku i opatentowany podwójny wyświetlacz faz księżyca północ-południe TM. Wskazówka ciągle się zmienia, ale prawo obowiązuje od początku do końca. Od makro do mikro, wszystko jest w porządku.

Cykl dnia i nocy, tam i z powrotem. Energia w nocy jest cicha i stała. Wybrał zegarek z serii portugalskiej, nakręcany ręcznie z tourbillonem, z wyświetlaczem dziennym i nocnym (model: IW545901); latający minutowy tourbillon, ważący zaledwie 0,675 grama na godzinie 6, może konkurować z grawitacją. Innowacyjna funkcja sferycznego wyświetlania w dzień i w nocy ujawnia ciekawość i miłość do planet, czasu i przestrzeni i znajduje się w Drodze Mlecznej, ale myśli o przyszłości setek milionów lat świetlnych. Repliki zegarków.

Słońce zawsze grzeje. Mój ojciec ma wyrafinowany temperament. Wybrał zegarek automatyczny 42 z serii portugalskiej (model: IW501705). Nowa konstrukcja koperty pasuje do bardziej wyrafinowanego wykończenia tarczy. Złoty kolor wydmy odzwierciedla ciepłe słońce w jego sercu. Stabilna i długotrwała „Portugalska siódemka” orzeźwia podczas żeglowania po morzu.

Życie jest nieskończoną grą. Pole, które widzi mój ojciec, to nie sama gra, ale pełne zaangażowanie i piękno każdej sekundy. Wybrany przez niego chronograf o dużej wydajności z serii Pilot (model: IW388305/IW388306) uruchamiał się synchronicznie na jego nadgarstku. Ceramiczna ramka ze skalą tachometru dokładnie kontroluje każdy czas przyspieszania i hamowania; czarna tarcza i świecące, inkrustowane znaczniki godzin są zaprojektowane w sposób naturalny i płynny i można je ukończyć za jednym razem.

Północ i południe, dzień i noc, gwiazdy, jeziora i morza. Mój ojciec przekazał mi tę uporządkowaną i rozległą kosmiczną estetykę, której będę używać do dalszego poznawania świata.