Ruszyła Nowo Zaprojektowana Seria Avengers, Repliki Zegarków

Od ponad 20 lat seria Breitling Avenger jest liderem w dziedzinie podniebnych przygód. Wielu entuzjastów lotnictwa i fanów militariów również docenia jego odważny design, niezwykłe możliwości adaptacji i doskonałe funkcje. Dziś są one bardziej realne i aktualne. Przygotuj się na zupełnie nowych Avengersów.

Seria Avengers jest zupełnie nowa i nie do zatrzymania. Breitling przeprojektował zegarek, koncentrując się na dekoracjach w stylu militarnym i zastosowaniu materiałów odpornych na zużycie. Wyposażył swój model chronografu w potężny, samodzielnie wykonany mechanizm Breitling 01 jako siłę napędową.

Początki Breitlinga z lotnictwem sięgają lat trzydziestych XX wieku, kiedy założyciel trzeciej generacji, Willy Breitling, założył dział lotów lotniczych HUIT, którego zadaniem było tworzenie precyzyjnych pokładowych przyrządów do pomiaru czasu i chronografów pilotów. Doświadczenie w powstającej dziedzinie lotnictwa wojskowego było następnie nadal stosowane w komercyjnych podróżach lotniczych i późniejszym rozwoju, a następnie stworzono wielofunkcyjne chronografy Breitling Navitimer, AVI·Co-Pilot i Aerospace. ), Emergency i Avenger oraz inne znane zegarki. Głębokie i trwałe relacje marki z przemysłem lotniczym wykraczają daleko poza jakąkolwiek inną markę repliki zegarków.

„Seria Avenger powstała, aby sprostać trudnym warunkom panującym w kokpitach myśliwców i zapewnić ochronę pilotom wykonującym trudne misje lotnicze. Przeprojektowanie jej nie jest proste”. Dyrektor generalny Breitling, Georges Kern, powiedział: „Nowy produkt doskonale łączy wszystkie osiągi z wyrafinowanym, nowoczesnym stylem lotniczym”.

Nowa seria obejmuje trzy typy: chronograf 44 mm, automatyczny zegarek mechaniczny 44 mm GMT i automatyczny zegarek mechaniczny 42 mm. Tarcze w kolorze czarnym, niebieskim, zielonym i piaskowym mają militarne odcienie.

Wszystkie modele posiadają skórzany pasek w stylu militarnym ze składaną klamrą lub trzyrzędową bransoletę ze stali szlachetnej z mikroregulacją. Wodoszczelność zegarków wynosi 300 metrów. Niezależnie od tego, czy musisz wykonać skomplikowane manewry w locie, jego łatwa w obsłudze konstrukcja i odporna na korozję konstrukcja sprawią, że poczujesz się bardziej komfortowo. Przyjrzyjmy się wspólnie tym zegarkom.

Avengers B01 Chronograph 44 i edycja Night Mission

Nowy zegarek Avenger B01 jest wyposażony w autorski mechanizm Breitling 01, który zapewnia około 70 godzin rezerwy chodu. Aby podkreślić precyzję i piękno mechaniczne mechanizmu, zegar wyposażono w dekiel z wydrążonego szafirowego szkła.

Kluczowe modele mają bogate opcje kolorystyczne tarczy (niebieski, zielony, czarny lub piaskowy) i 60-minutową obrotową ramkę wykonaną ze stali nierdzewnej. Znaczniki godzin w kształcie patyków są proste i schludne i podkreślają czerwone wskazówki na tarczy. Zwróć uwagę na wklęsłe i wypukłe elementy korony i ramki ułatwiające chwyt, a także nowe prostokątne przyciski chronografu zaprojektowane z myślą o płynniejszej synchronizacji czasu.

Dla tych, którzy chcą odważniejszego wyglądu, Avenger Chronograph Night Mission Edition jest dostępny z żywą, jasnożółtą lub czarną tarczą, a koperta i ramka są wykonane w całości z ceramiki odpornej na zarysowania. Jednocześnie spód, koronka, przyciski chronografu i klamra zostały wykonane z tytanu. W porównaniu z innymi metalami tytan jest zarówno lekki, jak i wytrzymały. Cyfry na tarczy są wyraźne i łatwe do odczytania, szczególnie w połączeniu z czarną tarczą wykonaną z bardzo wytrzymałego włókna węglowego.

Nowy Avenger został zaprojektowany tak, aby był lżejszy i sztywniejszy jak samolot.

Automatyczny zegarek mechaniczny Avenger GMT 44

24-godzinny obrotowy pierścień i czerwona wskazówka GMT pozwalają użytkownikowi na szybkie odczytanie średniego czasu Greenwich, co jest bardzo popularne wśród pilotów i osób często podróżujących. Ma tę samą średnicę co zegar, ale jest bardziej kompaktowy. Automatyczny zegarek Avenger GMT z kopertą ze stali nierdzewnej jest dostępny w wersji z czarną lub granatową tarczą, ze skórzanym paskiem w stylu wojskowym lub trzyrzędową bransoletą ze stali nierdzewnej.

Mściciel Automatyczny 42

Ten dobrze wyważony zegarek ma tylko 42 mm średnicy, a mimo to ma wytrzymałość dużego zegarka. Zegarek Avenger Automatic jest wykonany ze stali nierdzewnej i ma tarcze do wyboru w kolorze czarnym, granatowym lub w kolorze kamuflażu i można go połączyć ze skórzanym paskiem w stylu wojskowym w tym samym kolorze lub trzyrzędową bransoletą ze stali nierdzewnej. Zegarek ten jest wyposażony w automatyczny mechanizm trójwskazówkowy Breitling 17 certyfikowany przez Szwajcarskie Oficjalne Obserwatorium (COSC), który może zapewnić rezerwę chodu na poziomie około 38 godzin i objęty jest dwuletnią gwarancją.