Szanghajski Stół I Debiut „bagua Tiangong” Shangmeiing „bagua Tiangong” Rolex Zegarki

W czasie szoku Chun Lei się poruszył. Po pierwsze, złote małpy pojawiły się w powietrze i wstały, szukając kierunku wolności, ciągle odrywając się, wykuwając niewygodne ducha pioniera w czasie, gasząc wybitne niesforne czerwone dzieci; Serce stało się przedstawicielem legendarnej legendy w sercach pokolenia. Szanghajskie stół i szanghajskie studio filmowe sztuk pięknych (określane jako Shangmei Shadow), zainspirowane klasycznym IP „Big Tuning Tiangong”, wspólnie eksplorują rdzeń rdzenia w tradycyjnej kulturze o duchu Super Jaźń i wstrzykiwać wyjątkową tradycyjną chińską tradycję Elementy artystyczne w nadgarstku. Tabela, ograniczona do stworzenia Fab Chrono · Dajue Tiangong, pokazując doskonałe podejście do kontrolowania czasu i odwagi być pierwszym.

Oriental Gene, ponowne wykorzystanie klasyki

Szanghajski Rolex zegarki , który urodził się w 1955 r., A Shang Meiying, założony w 1957 r., Jest erą epoki po założeniu nowych Chin. Ze ich mocnego przekonania i myślenia o estetyce orientalnej, oboje starannie rozwinięte i starannie stworzone. Z głębokiej chińskiej tradycji kultura jest inspirowana i wielokrotnie tworzył dobrze znane klasyczne dzieła, a nawet niektóre wyniki są znane w kraju i za granicą, stając się dumą Chińczyków.

„Dazuka Tiangong” jest skarbem historii chińskiej animacji z epoki, gdy nie było modelowania animacji. Film Shangmei łączy wielu chińskich artystów i wybitnych twórców, aby stworzyć sto tysięcy ręcznie malowanymi oryginalnymi obrazami, aby stworzyć sensację. Międzynarodowy „Bagua Tiangong” stał się pomnikiem chińskiej animacji. Pomysłowość mistrza animacji pokrywa się z koncepcją zegarmistra w Szanghaju, który z powodzeniem próbuje uczynić pierwszego dobrego zegarka koni w nowych Chinach w trudnych warunkach – znaczącej przyczynie współpracy między obiema stronami.

Shanghai Watch i Shangmei Film są połączone, aby obudzić wspomnienia oryginalnego serca z klasycznymi rzemieślnikami, opowiadającymi przeplatającą się i zderzenia tradycji i innowacji. Fab Chrono · da nao pałac sprytnie połączy esencję tradycyjnej chińskiej kultury pokazanej w orientalnej estetyce zawartej w stole w Szanghaju: Czerwona tarcza jest inspirowana sceną animacji w „Pałacu świątyni”, która odtwarza prądem chmury i chwalebny duch duchowy. Pałac Xiaotian. Logo ciała i logo Shangmeiying „pojawiły się logo Shangmeiying„ Shangmeiing Logo ”i logo Shangmeiinging, pokazując czerwone serce obu stron. Wśród nich kultowe logo Shangmeiing żywo przywraca klasyczny obraz ręki Sun Wukonga z złotym obręczem i wyglądem backhand.

Czas jazdy, odważ się konkurować o niezwykłe.

Sun Wukong, w animacji „Dajue Tiangong”, nie boi się powściągliwości i odważy się walczyć i przełamać w sposób potomny i uporczywy. Innowacja, ostateczne szczegóły cala kwadratowego, pokazują heroiczną postawę wielkiej świętości i dążenie do prawdziwej jaźni, dziedzicząc ducha pioniera i składając hołd każdemu niezwykłemu bohaterowi w zwykłym życiu.

Fab Chrono · Da Nao Tian Palace jest ograniczony do 3000 sztuk. Obudowa 43,6 mm to PVD ze stali nierdzewnej 316L. Jednokierunkowy obracający się szafirowy szklany ramka nurkowania z drukowaniem jedwabiu jest wygodniejszy do obrócenia. Wskaźnik załamania światła 1,77 szafiru sprawia, że złota skala na dole ramki jest bardziej lśniąca, a jednocześnie osiągnęła silną obronę. Esencja Wybór jest wyposażony w trójwymiarowe czarne wewnętrzne koło filmowe, które jest wygodne do zmniejszenia kursów i dodaje poczucie nakładania na całą powierzchnię dysku. Pozycja tarczy o godzinie 6 jest wyświetlana. Wskaźnik i oznaczenie czasowe są pokryte świetliskiem szwajcarskiego super-luminowskiego światła. To jest jak złote oczy wielkiego świętego ognia. Nie boją się być w nocy.

Zegarek jest wyposażony w dokładny i stabilny automatyczny ruch łańcucha ST21. Górny łańcuch może osiągnąć 42 godziny magazynowania energii. Czerwony silikonowy pasek z zachodnim logo „Szanghaju” jest wyposażony w wyjątkowo zaprojektowaną, łatwą strukturę opaski do wygody, która jest wygodna do czyszczenia pyłu i soli wyglądu zegarka. Odwróć oko, tylna okładka zegarku ze stali nierdzewnej jest wygrawerowana klasycznym wizerunkiem i ograniczonym kodowaniem Sun Wukong w „Pałacu świątyni”. Postawa XI zapewnia nieskończoną witalność. Inspiracja i szok, które kiedyś przyniosły światu.

Przywołując legendę, Yiyi idzie do przodu.

Jako legendarne wspomnienia z pokolenia ludzi, „duża tkanka” nieustannie kształtuje i inspiruje wszystkich, którzy tęsknią za wolnością i wychodzi na długowieczność. Fab Chrono · da Nao Tiangong tym razem przyniósł również wspólne limitowaną edycję, specjalnie zaprojektowane do noszenia ambicji Wudi. Ogólna konstrukcja skrzynki stołowej jest zgodna z kolorystyką złotej czerwonej. Wnętrze używa złotych linii do przedstawienia różnorodnego nastawienia Wielkiego Sanktuarium i burzy. Dzięki obiecującej konsystencji dolnej chmur jest bardziej wykwintna i wykwintna w zegarku. Pudełko stołowe i załączone miasto Liuli są drukowane klasycznym obrazem Sun Wukong.

Fab Chrono · da Nao Tiangong odzwierciedla rozszerzenie szanghaju i filmu Shangmei oraz kontynuację przeszłości. Jest to także nowa mieszanka tradycyjnej esencji kulturowej i estetyki orientalnej. Wielkie fale umyły przywództwo, a czas osiągnął klasykę, a także opiekował się szczerością. Mam nadzieję, że wszyscy staną się „Qi Tian da Sheng” z własnego życia.