Wybór Ducha Bailiana Zhen Miłość Zegarki Repliki

Prawdziwa miłość to „strzała” przez rozległe morze ludzi. Wiele stuletni duch „Cupid” wybiera cię do wyboru Watch Love, znalezienia swojego ekskluzywnego meczu i poczuć złamane serce w słodkim życiu.

Ruch serca, upadnie z nieba.

Czas lotnictwa -Wyspek czasu B01 Timeling 43 (Navitimer B01 Chronogram 43), Mint Green Dial jest świeży i ponadczasowy, z kultowym okrągłym slajdą latającą o wysokiej rozpoznawaniu, oraz automatyczny zegarki repliki mechaniczny 35 (Navitimerautocomatic 35). Z zielonym skórnym paskiem krokodyla, retro i nowoczesnym, bez utraty elegancji, wskaźnik echem echem moment serca w każdej chwili. Od instrumentu pilota po serię czasu lotniczego, legenda wkłada również skrzydła dla prawdziwej miłości, takich jak gwiazda lecająca nad niebo i wchodzi na bok.

Bicie serca, przyspiesz rytm.

Belien Machinery Time B01 Watch 42 (Chronomat B0142) i mechaniczne automatyczne zegarek mechaniczny 36 (chronomatautomatyczne 36) mają unikalne miedziane pokrętła farby, które są wspaniałe. Znakomite kunszt kultowych koralików wałek do klamry motylowej marki przyniesie doskonałe wrażenia z noszenia. Wiele stuletnich samopoczucia napędza zegarek -01 ruchów. Może zapewnić około 70 godzin magazynowania energii. Uwalnia moc lekceważenia miłości i zawsze czuje bicie serca przyspieszonego rytmu. Indywidualna ramy Diamond Rame of the Watch’s Watch dodaje kochankowi olśniewający temperament, co sprawia, że ludzie odwracają wzrok.

Przypływ serca, bardziej rosnący

Pomarańczowa tarcza wyraża gorącą miłość, a stuletni Super Ocean Automatic Mechanical Watch 42 Kelly Steomatic, 42keelly Slater Limited Edition, jest w połączeniu z zielonym zielonym paskiem gumowym Masculinity. Super Ocean Automatic Mechanical Watch 36 (Supercean Automatic 36) również przekazuje ciepłe uczucie. Z technicznego punktu widzenia nie można go nie docenić. Wodoodporna wydajność wynosi 300 metrów. Nadal jest nowy w budowaniu twardej warstwy ochronnej, nawet pod falą.

Piękno miłości jest nie tylko od pierwszego wejrzenia, ale może być również sublimowane w niekończącą się odwagę i siłę. Niech stuletnia miłość zostanie wybrana i uwielbia stół, przemierzając ograniczenie czasu i przestrzeni, a królestwo zmieni się z sercem. Niezależnie od tego, czy w Hanhai czy w chmurze możesz wywołać miłość do siebie i swojego partnera intelektualnego.