Tabela Szanghaju Wprowadziła Nowy Fab Chrono · Demon Numer Repliki Zegarków.

Ran Qingli, w imię prędkości, Ling Yue nie ma granic, a wyścigi samochodu odzwierciedla esencję podziwu w kilka sekund; Profesjonalny proces zegarmistrzostwa kontroluje precyzyjne zegarki i dokładność każdej chwili kontroli nadgarstka. Wyścigi i zegarki mają z natury bliską i znaną deklarację, przestrzegają nieustraszonych przełomów i odkrywają nową granicę z rosnącym i ogniem. Oboje biegają w czasie toru i ścigają zabawę wyścigów.

Nowy Fab Chrono · Demon Table Shanghai Table

Po międzynarodowym obwodzie Szanghaju i Szanghaju w 2022 r., Aby stworzyć wspólne transgraniczne arcydzieło-FAB Chrono · Demon Demon Formuła, 2023 po raz kolejny zintegruje inspirację francuskiego samochodu, nowe świetliste funkcje wyświetlacza i szybkiego dissemblingu, i uruchomić dwa Nowy Fab Chrono · Magic: Meijin i niebieski kolor z dynamiczną i przyciągającą wzrok, biały i czarny kolor klasyczny, bardziej wizualna interpretacja relaksowanego stylu nadgarstka, kierownicy, flagi mecz innowacji i cross -ardera. Trzy ośmioboczne cyfrowe godziny remontu metody ponownej czytania oraz charakterystyki obrotu i obrotu są kierowane do drobnych skal, aby osiągnąć bardzo intuicyjne wrażenia z czytania.

Spark kolizje i stwórz krzyżowo-wrystę.

Szanghajski stół Fab Chrono · Demon Dial z laserowym rzeźbą „UP” kształtu toru

W 2023 r. Szanghajski zegarek ponownie połączył ręce z międzynarodowym obwodem w Szanghaju, aby wspólnie wykonać czas i prędkość, osiedlając się w nieskończonej podróży do ścigania szczytu. Kiedy spojrzenie odpowiedział na zegarek, podkreślił niewyczerpane zegarmanie marki. Prosta konstrukcja stawu przyciąga wzrok. Rzeźba laserowa jest używana po wewnętrznej stronie szafirowego szkła: Styl Tao, duch wyścigów, nadgarstek.

Rafinowana innowacje odtwarzane odtwarza krawędź.

Szanghajski stół Fab Chrono · Demon Magic, Złoty Niebieski model z czarnym fluorowym gumowym paskiem

Nowa liczba Fab Chrono w Szanghaju z odważnym kontrastem, aby pokazać ducha wyścigowego momentu i ducha agresywnego. Wewnętrzne koło filmowe z fazą kolorową i czarny gumowy pasek fluorowy oferuje niezwykły styl wyścigowy. Modele róży i niebieskie są specjalnie wybrane do głośnej tkaniny z włókna węglowego na bazie 1K z ponad 99% zawartością węgla. W wiązce z włókna węglowego znajduje się 1000 jedwabiu, która ma wytrzymałość o wysokiej intensywności i przewagę trwałości. Jest stosowany głównie w lotnisku, znanym jako włókno węglowe „na poziomie przestrzeni”. Jednocześnie jego wygląd jest delikatniejszy i wykwintny niż zwykłe materiały z włókna węglowego, a projektant sprytnie wybiera tkaninę z włókna węglowego tkaną płaską linie. Jego zrównoważone szczegóły wzoru szachownicy odzwierciedlają elementy międzynarodowych wyścigów i formuły w Szanghaju. Ponadto czarny pasek wykonany z gumy fluorowej jest bardziej miękki, odporny na ciepło i brudny, odpowiedni do noszenia przez cały dzień, znacznie poprawiając wygodne wrażenia użytkownika.

Szanghajski stół fab chrono · Demon Demon Black Black Model z flagą skórzany pasek

Kolejny kontynuuje klasyczny czarno -biały styl, czerpie inspirację projektową z dopasowania kolorów i używa półprzezroczystej czarnej tarczy z białym wewnętrznym przemysłem filmowym, aby złożyć hołd kierowcy wyścigowej, aby poszedł na całość i przejść do końca koniec. 43,6 mm 316L Materiał ze stali nierdzewnej, aby zinterpretować całkowite otwarcie pola gazowego, pasuje do dynamicznej siatki zegarku, z flagowym skórnym paskiem, zrównoważonym rozładowaniem wzoru flagi kwadratowej, białe szwy jest ozdobne na białym szwaniu Na białym rdzeniu na obu stronach odzwierciedla czarno -białą siatkę flagi Saiye. Czarno-biały rozkład, przyciągająca wzrok kwadratowa flaga symbolizuje koniec i zwycięstwo, a także reprezentuje prędkość i czas.

Opis czarnego zegarka został automatycznie wygenerowany.

Cyfrowe momenty i centralne sekundy są pokryte szwajcarską super-luminowną powłoką świetlistą.

Nowa liczba Fab Chrono · Demon Demon Disk Line Line, liczba razy i centralne sekundy są pokryte świetlistą powłoką super luminova, bez obawy o ciemne środowisko, a ciemny kolor wyróżnia się również w ciągu kilku sekund. Cyfrowy projekt czcionki w stylu LED jest nowatorski i wyjątkowy. To jest jak wyświetlacz ekranu LCD w ciemności, prowadzący wyczynowy styl sportowy, wstrzykiwanie poczucia technologii i awangardowego ducha do genu repliki zegarków, wnosząc emocjonalne doświadczenie. Dodane są nowe szybkie struktury paska do demontażu i są wyposażone w szpilki ze stali nierdzewnej, aby łatwo się zdemontować, podobnie jak opony wyścigowe, które są szybko wymieniane i utrzymywane w najlepszym stanie w dowolnym momencie i obejmują całą ich siłę.

Wyścigi to gra polegająca na ściganiu ekstremalnej prędkości. To ekscytujące doświadczyć szybkości stymulacji i odświeżenie minuty i drugiego limitu. Zegarmistrzostwo mija czas rekordu wykwintnego kunsztu, koncentrując się na dokładności i skrajności sekund. W duchu integracji przełomów wyścigowych odwaga stolika w Szanghaju Fab Chrono · Demon Liczba konstelacji jest gotowa zrozumieć każdą chwilę podniecenia na tropie życia.