TAG Heuer Wybrał Zegarki Na Dzień Ojca, Repliki Zegarków

Jest strażnikiem czasu, solidnym i niezawodnym ramieniem za tobą;

On jest przewodnikiem na drodze wzrostu i ramieniem, które cię prowadzi;

Jest przykładem odwagi, by iść naprzód, inspirując cię do bycia eklektycznym i pójścia naprzód bez strachu.

Z okazji Dnia Ojca firma TAG Heuer wybrała nowy zegarek Monaco ze szkieletową tarczą, aby pomóc każdemu ojcu pokazać swój styl na nadgarstku i pokazać jego niezwykły urok.

Szwajcarska luksusowa marka zegarmistrzowska TAG Heuer szczególnie poleca na Dzień Ojca 2023 kolorowe i wyjątkowo inspirowane zegarki ze szkieletową tarczą z kultowej serii Monaco. Wprowadzona na rynek w 1969 roku seria TAG Heuer Monaco szybko stała się jednym z najbardziej kultowych zegarków w historii. Odważna kwadratowa koperta i innowacyjne funkcje odmierzania czasu wyróżniały się na tle ówczesnych zegarków na rynku. Od tego czasu pojawił się na nadgarstkach wielu legendarnych postaci. Najnowsze chronografy Monaco wydane przez te trzy marki łączą awangardowy styl, innowacyjny design i kolorowe elementy, co czyni je idealnymi prezentami dla ojców w specjalne dni. Repliki zegarków.

Nowy zegarek z wydrążoną tarczą z serii Monaco ma trzy tarcze w innowacyjnych kolorach. Oprócz odpowiednich koncepcji projektowych przedstawiają również unikalną interpretację różnych tożsamości ojca:

Głęboki i powściągliwy Original Blue upamiętnia sukces oryginalnej serii Monaco z 1969 roku, a także odzwierciedla stanowczość ojca i ochronę rodziny;

Przyciągająca wzrok i olśniewająca wyścigowa czerwień (Racing Red) jest hołdem dla wyścigowych genów serii Monaco, a także symbolem poświęcenia ojca dla pracy i galopującego rozwoju;

Innowacyjny i awangardowy turkus (Turquoise) inspirowany jest wybrzeżem Księstwa Monako, niczym ojciec, który ma niezwykły gust życiowy i uwalnia swój urok osobowości.

Wszystkie trzy zegarki Monaco Skeleton Dial są wykonane z piaskowanej koperty z tytanu klasy 2 z poczuciem technologii i solidności. Jako materiał o wysokiej wydajności, tytan w pełni łączy wysoką wytrzymałość i lekkość, będąc jednocześnie odpornym na korozję. Pionierska, solidna i wytrwała trójca jest jak wiele ról i stylów ojca, odzwierciedlających się nawzajem.

Te trzy zegarki są wyposażone w autorski mechanizm marki Heuer 02 i mają 80-godzinną rezerwę mocy, jedną z maksymalnych wartości osiągalnych w branży zegarków. Ponadto wygrawerowana oscylująca waga podkreśla wykwintne wykończenie mechanizmu Heuer 02, które można zobaczyć przez szafirowy dekiel.

Grawerowane indeksy godzinowe zegarka i świetlista powłoka Super-LumiNova na wskazówkach dodają awangardowej i futurystycznej kolorystyce tej serii nowych produktów. Po raz pierwszy w serii TAG Heuer Monaco ta sama luminescencyjna powłoka została zastosowana do wykończenia okienka daty, a wskazówki są również pokryte luminescencyjną powłoką, aby zapewnić doskonałą czytelność w różnych warunkach, niezależnie od dnia i nocy.

Innowacyjny pasek z dwóch materiałów łączy gumę i skórę, zapewniając wyjątkowy komfort i styl. Dostępne w kolorze czarnym lub niebieskim, te paski dodają całości wyścigowego wyglądu zegarka.

Te trzy nowe chronografy TAG Heuer Monaco to nowa interpretacja kultowego designu w nowoczesnym i awangardowym stylu. Tak jak jego ojciec był hartowany przez lata, on zawsze stawia na siebie, stawiając czoła różnym wyzwaniom życiowym z nowym nastawieniem.