ZENITH Przedstawia Dobre Repliki Zegarek DEFY SKYLINE SKELETON Skeleton Sky

Le Locle, 1 czerwca 2023 r. – Na początku tego roku zadebiutował ZENITH DEFY SKYLINE Skeleton, pierwszy i jedyny na świecie zegarek szkieletowy ze wskaźnikiem 1/10 sekundy. Na tej podstawie Zenith zastosował kontrastujący szaro-złoty kolor i wprowadził na rynek nową specjalną edycję butiku z zegarkami szkieletowymi DEYF SKYLINE Skeleton.

Zegarek szkieletowy ZENITH DEFY SKYLINE Skeleton to nie tylko zegarek szkieletowy, ale także wprowadza nowy styl projektowania w dziedzinie dobre repliki zegarków szkieletowych. Żyjemy w ciągle zmieniającym się, szybkim świecie i każda chwila może stać się krytyczna dla sukcesu lub porażki. Dzięki trwałym i unikalnie zaprojektowanym zegarkom seria zegarków DEFY SKYLINE kontynuuje pisanie serii DEFY od 1969 roku. chwalebna legenda. DEFY SKYLINE Skeleton Boutique Edition jest teraz dostępny w nowym srebrno-szarym odcieniu z jasnymi złotymi promieniami.

Zegarek ZENITH DEFY SKYLINE Skeleton czerpie inspirację z nowoczesnego krajobrazu miejskiego, na który składają się rzędy wieżowców oraz zmieniające się światło i cień świecącego neonu. Jego szkieletowa tarcza ma zrównoważony i symetryczny wzór czteroramiennej gwiazdy, co jest rzadkością w zegarkach szkieletowych. Oddaje również hołd logo marki „double Z” przyjętemu przez firmę Zenith w latach 60. Ten zegarek jest połączony ze srebrnoszarą tarczą, z pozłacanymi znacznikami godzin w stylu pałeczki na pierścieniu z ciemną skalą, pokrytym superświetlistym materiałem Super-LumiNova i dopasowanym do tych samych wskazówek, co jest łatwe do odczytania. Chronograf 1/10 sekundy na godzinie 6 obraca się w sposób ciągły ze stałą prędkością, jeden obrót co 10 sekund. Ta niezwykła cecha jest jedną z unikalnych cech zegarmistrzowskich nowej generacji samozwijających się mechanizmów o wysokich wibracjach El Primero.

Zegarki ZENITH Zenith DEFY SKYLINE Skeleton z serii zegarków ze szkieletem reinterpretują unikalny ośmiokątny geometryczny wzór pierwszych zegarków DEFY z lat 60. XX wieku, wykorzystując kanciaste koperty ze stali nierdzewnej, zachowując jednocześnie solidność poprzedniej generacji. Poprawiając wydajność, prezentuje bardziej wyraźną estetykę architektoniczną. W tym zegarku zastosowano kopertę ze stali nierdzewnej o średnicy 41 mm z fasetowaną ramką inspirowaną wczesną serią DEFY. Linie są proste i schludne, a przeprojektowany dwunastoboczny kształt odpowiada znacznikom godzin. Zakręcana koronka ozdobiona logo gwiazdy zapewnia, że zegarek zachowuje doskonałe działanie w większości czynności i sytuacji, na ile to możliwe, i jest wodoodporny do 10 ATM (100 metrów).

Ten zegarek ma samozwijający się mechanizm szkieletowy typu El Primero3620 SK o wysokich wibracjach, widoczny przez szkieletową tarczę i szafirową przezroczystą dolną pokrywę. Ten samonakręcający się mechanizm wyprodukowany przez fabrykę zegarków o wysokich wibracjach przyjmuje strukturę układu podobną do tej z chronografu El Primero 3600, z dokładnością do 1/10 sekundy. Mechanizm napędza wskazówkę 1/10 sekundy, aby wskazywała 1/10 sekundy w „naturalny” sposób. Mechanizm jest również wyposażony w stoper sekundowy do precyzyjnego ustawiania czasu. Ten samonakręcający się mechanizm mechaniczny ma dwukierunkowy oscylujący ciężarek ozdobiony wzorem gwiazdy. Charakteryzuje się znakomitą wydajnością i rezerwą mocy wynoszącą około 50 godzin. Wersja zapewnia stały strumień mocy.

ZENITH DEFY SKYLINE Skeleton Boutique Edition jest teraz dostępny wyłącznie w butikach Zenith na całym świecie i online.

DEFY SKYLINE SKELETON Skeleton Skyline Watch Edycja butikowa

 • Typ: 03.9300.3620/80.I001
 • Najważniejsze cechy: zegarek z trzema wskazówkami ElPrimero. Wskazanie wysokiej częstotliwości wibracji: 1/10 sekundy. Mała tarcza znajduje się na godzinie 6. Silikonowe koło ratunkowe i widły do palet. Zakręcana koronka. Nowy system szybkiego zwalniania paska.
 • Mechanizm: mechanizm samozwijający ElPrimero3620 SK
 • Częstotliwość wibracji: 36 000 razy na godzinę (5 Hz)
 • Rezerwa chodu: około 50 godzin
 • Funkcje: centralny wyświetlacz godzin i minut. Licznik 1/10 sekundy na godzinie 6
 • Wykończenie: szczególny ciężar oscylacyjny z satynowym wykończeniem
 • Cena: 84 000 juanów
 • Materiał: cienka stal
 • Wodoodporność: 10 ATM (100 metrów)
 • Koperta: 41 mm
 • Tarcza: Szkielet
 • Oznaczenia godzin: pozłacane fasetki pokryte superświetlistym materiałem SuperLuminovaSLN C1
 • Wskazówki: pozłacane fasetki pokryte superświetlistym materiałem SuperLuminovaSLN C1
 • Pasek i zapięcie: bransoleta ze stali nierdzewnej. W zestawie z czarnym gumowym paskiem ozdobionym wzorem gwiazdy – stalowym składanym zapięciem.