Morski Posłaniec Szkarłatnych Liter Marka Iii, Zegarki Rolex Podróbki

Przy pomocy francuskiej firmy COMEX, Sea-Dweller Ref. 1665 zaczął pojawiać się w 1967 roku jako profesjonalny zegarek nurkowy firmy Rolex. Wodoodporność była około trzykrotnie większa niż ówczesnego Submarinera 610 m i był on wyposażony w unikalny mechanizm zwany „zaworem wyładowczym helu”, który automatycznie wypuszcza hel podczas nurkowania saturowanego. Na tylnej okładce wygrawerowany jest napis „ROLEX PATENT OYSTER GAS ESCAPE VALVE”, potwierdzający patent. Lusterko zegarka wykorzystuje wypukłe lustro bez lupy kalendarzowej, aby rozproszyć ciśnienie wody. Ponadto na początku czcionki [SEA-DWELLER] i [SUBMARINER 2000] były czerwone, zwane [Red Letter Sea-Dweller] lub [Double Red Sea-Dweller], co można było zobaczyć prawdopodobnie do końca lat 70-tych . Rodzaje tarcz podzielono na Mark IV. Zegarki rolex podróbki.

Następnie przedstawimy ref. 1665 [Red Letter Sea-Dweller] wyprodukowany w 1973 roku. Jest to tarcza Mark III pełna atmosfery antycznego zegarka. Główne cechy to to, że czcionka czerwonego LOGO jest cieńsza niż MarkⅡ, liczba 6 kresek wodoodpornego znaku nie jest zamknięta (tj. OPEN SIX), a [OPEN SIX] również kończy się na MarkⅢ. [Mieszkańca Morza Szkarłatnej Litery] coraz rzadziej można spotkać. Prawdopodobnie szukają go kolekcjonerzy zabytkowych zegarków na całym świecie. Jednym z powodów wpływających na trudność jego zdobycia jest jego niewielka liczba. Załóżmy, że nie znasz wersji, roku, wydania itp. Jeśli masz preferencje dotyczące statusu itp., to inna sprawa. Podświetlenie trytu na tarczy przybrało przyjemny kremowy kolor. Jeśli przyjrzysz się bliżej tarczy, zobaczysz drobne rysy na wewnętrznej krawędzi tarczy i na dole skali. Gołym okiem są to szczegóły, które można zignorować.

Ramka to Mark III, który z biegiem lat przybrał lekko ciemnoniebieski kolor. Wygląda bardzo współcześnie. Odważna skala na ramce jest bardzo spójna z Sea-Dweller. Ramka szkarłatnego mieszkańca morza jest często wymieniana. Jeżeli rzadko spotykacie mieszkańca morza Szkarłatnej Litery, w naturalny sposób będzie Wam zależeć na stanie lunety. Chociaż koperta nosi ślady polerowania, jej kształt jest nadal bardzo pełny, zachowując wyjątkową wagę koperty Sea-Dweller. Patrząc z boku, można odnieść wrażenie, że jego kształt jest zniewalający.

Logo na tylnej okładce czerwonego Sea-Dwellera MarkaⅢ jest również liniowe. Oczywiście trzy ostatnie cyfry numeru seryjnego są wygrawerowane na wewnętrznej stronie tylnej okładki. Jeśli tylna obudowa zostanie wymieniona, łatwiej będzie ją wymienić niż inne modele, dlatego trzeba na to zwrócić uwagę. Pasek to pasek 9315 o numerze 380. Jest to pasek składany o szerokości 20 mm. Składane paski na ogół stają się nieco luźne, ale wszystkie pochodzą sprzed 50 lat. Nie jest łatwo je w takim stanie utrzymać. Dlatego stan ten uważa się za bardzo dobry. Mimo, że na klamrze nie ma oznaczenia roku, gdyż była produkowana w okresie przejściowym, nie ma z tym problemu.

Ambasador Morza Czerwonego, który w przeszłości podbił serca wielu kolekcjonerów, w ostatnich latach stał się coraz trudniejszy do zdobycia ze względu na zmniejszającą się ilość, a cena również wykazuje tendencję wzrostową. Jednak ze względu na różne roczniki i produkty Ambasadora Morza Szkarłatnej Litery inni sprzedawcy mają inne ceny, dlatego trzeba zwracać na to uwagę. Jednakże, jeśli jest to [Mieszkaniec morza z czerwoną literą], znalezienie go powinno być łatwiejsze; znalezienie wysokiej klasy i dobrej jakości mieszkańca morza z czerwoną literą będzie wyzwaniem. To właśnie niepokoi większość starszych kolekcjonerów. Miejsce.