Oryginalny Zegarek Premium Marki Glashütte, Repliki Zegarków

Smoki się poruszają, dobrobyt kwitnie, zbliża się festiwal i nadchodzi ciepło. W chiński Nowy Rok Smoka, Glashütte Original, niemiecka sztuka zegarmistrzowska najwyższej klasy, która powstała w 1845 roku, odziedziczy wielowiekowe wybitne umiejętności zegarmistrzowskie i zintegruje niemiecką oryginalną estetykę w trzech klasycznych zegarkach z czerwonego złota. Pokaż swój gust w życiu i poczuj urok czasu.

Dziesięć tysięcy lat jest wiecznych; lata są ponadczasowe.

Funkcja wiecznego kalendarza uwzględnia duże i małe miesiące oraz lata przestępne i jest uważana za jedną z najbardziej pożądanych, ale wymagających komplikacji zegarka.

Koperta o średnicy 42 mm z czerwonego 18-karatowego złota emanuje ciepłym połyskiem, jest wspaniała i szlachetna i pasuje do brązowego zamszowego paska ze skóry aligatora, aby emanować uroczym stylem retro. Na klasycznej okrągłej srebrnej tarczy wszędzie błyszczą detale z kości słoniowej. Wskazówki godzinowe i minutowe wykonane są z wykwintnego czerwonego 18-karatowego złota; ręcznie instalowane, trójwymiarowe, inkrustowane rzymskimi znacznikami godzin z 5N czystego złota zapewniają zaskakujące wizualne nakładanie warstw. Różne złożone wyświetlacze funkcyjne sprytnie integrują oryginalną niemiecką estetykę projektu i są harmonijnie rozmieszczone na tarczy. Zegarek wyposażony jest w autorski mechanizm Calibre 36, który gwarantuje rezerwę chodu na poziomie co najmniej 100 godzin i jest wyposażony w antymagnetyczną silikonową sprężynę włosową.

Gwiazdy i księżyc świecą razem, a złoto przepełnia się kolorem.

Wyjątkowy, duży zegarek Senator z datownikiem i fazami księżyca lśni złotem. Koperta z czerwonego złota o średnicy 40 mm jest wykończona satynowo/polerowana i ma srebrną tarczę o drobnym ziarnie. Ręcznie tłoczone indeksy godzin z cyframi rzymskimi z czystego złota 5N kontrastują z aksamitnie gładką i miękką fakturą powierzchni. Wskazówki godzinowe i minutowe z 5N czerwonego 18-karatowego złota, brązowy zamszowy pasek ze skóry aligatora ze składaną klamrą z 18-karatowego złota, wszystko to odzwierciedla doskonałą jakość oryginalnego zegarmistrzowskiego rzemiosła Glashütte.

Duże okno kalendarza na godzinie 4-5 i precyzyjna funkcja faz księżyca na godzinie 10-11 sprytnie tworzą symetryczny układ na tarczy. Duży współosiowy i współpłaszczyznowy wyświetlacz kalendarza łączy w sobie wyjątkowy kunszt i piękno wizualne, dzięki czemu użytkownik może zobaczyć go na pierwszy rzut oka. Dysk faz księżyca jest starannie wykonany przez mistrzów zegarmistrzowskich przy użyciu skomplikowanej pracy ręcznej. Skrupulatny proces frezowania diamentów tworzy ostry i precyzyjny kontur, z kropkami Wenus i złotym księżycem świecącym jasno na tle błękitnego nocnego nieba, co dodaje mu elegancji i uroku.

Szczęśliwy czas spotkań, złoty styl

Z okazji szczęśliwego spotkania, pielęgnowanie każdej chwili to koncepcja oryginalnego ekscentrycznego zegarka z rocznym kalendarzem Glashütte.

Ogólny układ tarczy ekscentrycznego zegarka z kalendarzem rocznym charakteryzuje się „ekscentryczną estetyką”. Tarcze godzin i minut oraz mała sekunda po lewej stronie tarczy nakładają się na siebie w górę i w dół, tworząc kształt „8” pełen szczęśliwych znaczeń przez cały rok. Oprócz typowego asymetrycznego układu wskazówek godzin, minut i małych sekund serii ekscentrycznej, posiada on także funkcje faz księżyca, dużego kalendarza i miesiąca, a konstrukcja mechaniczna jest znakomicie zaprojektowana. Numery miesięcy prezentowane są z efektem wyświetlania „wstecznego”. Zakrzywione okienko z szafirowego szkła kryształowego w prawym dolnym rogu tarczy wskazuje miesiąc, a bieżący miesiąc jest zaznaczony czarnymi cyframi, dzięki czemu można go zobaczyć na pierwszy rzut oka. W oknie faz księżyca w prawym górnym rogu rotacja gwiazd i księżyca będą wyświetlane synchronicznie z cyklem księżyca synodycznego. Wyposażony w autorski mechanizm Calibre 92-09, osiąga najwyższą jakość wewnątrz i na zewnątrz. Zegarek z kalendarzem rocznym, który koncentruje się na teraźniejszości, jest idealny do noszenia w Nowym Roku.

Jako niemiecka marka repliki zegarków wysokiej klasy z długą historią, Glashütte Original zawsze trzymała się ducha marki „dumnego z oryginalności”, a każde oryginalne arcydzieło jest wyjątkowe. Charakteryzują się unikalnym designem i kreatywnością oraz odzwierciedlają wykwintne rzemiosło zegarmistrzowskie. Na początku roku Glashütte Original rozpoczyna Nowy Rok złotym zegarkiem, który zapewnia każdemu użytkownikowi jego elegancki styl i przedsiębiorczą jakość.