Nagrywaj Radosne Chwile W Kolorze, Repliki Zegarków

Podnoszące na duchu chwile, romantyzm płynie, a miłość rośnie. Zakochani ludzie są ze sobą połączeni i kwitną w jaskrawych kolorach. Z okazji Walentynek firma Longines wybrała nowy zegarek Yuedong z serii Concas, który za pomocą kolorów na nadgarstku przekazuje sekretny język miłości.

Niebieski reprezentuje gwiazdy i morze, przedstawiając miłość na niebiesko, łącząc tajemnicę pierwszego spotkania, romans namiętnej miłości i długoterminową tolerancję w nadgarstku, symbolizując miłość, która rozciąga się w czasie i będzie trwać wiecznie; biały reprezentuje najczystszą i najbardziej prawdziwą miłość. Filozofia, prosta, ale ostateczna, świeci jak gwiazdy w ogromnym wszechświecie, kwitnąc jasnym światłem miłości; miłość jest pełna blasku i witalności porannego słońca i ma spokój i urok zmierzchu. Miłość jest jak słońce, które odżywia wszystko.

Longines wybiera serię zegarków Concas Yuedong, aby odzwierciedlać przejaw miłości za pomocą przepływu kolorów. Seria oferuje wiele kolorów do wyboru: biała tarcza z masy perłowej jest usiana diamentowymi znacznikami godzin, a zewnętrzny pierścień diamentów świeci jak jasna galaktyka; błękitne słońce Wzorzysta tarcza i posrebrzane, polerowane wskazówki uzupełniają się, spokojne i tolerancyjne jak morze; Słoneczna zielona tarcza w kształcie słońca jest inkrustowana srebrnymi znacznikami godzin w kształcie prętów, a światło przepływa przy każdym ruchu, rejestrując bicie serca. Repliki zegarków.

Nowa seria zegarków Concas Yuedong łączy w sobie sportową elegancję i doskonałe wykonanie. Zapewnia błękitne, słoneczne, zielone promienie słońca i białe tarcze z masy perłowej w połączeniu z bransoletami ze stali nierdzewnej, dzięki czemu elegancja wykracza poza sceny i miłość obejmuje czas. Świadek Zapierających dech w piersiach chwil w każdej sekundzie.