Złoty Zegarek Longines Master Series Z Limitowanej Edycji GMT, Repliki Zegarków

Kultowa seria Longines Masterpiece obejmuje zegarki ze złota i różowego złota, limitowane do 500 sztuk. Zegarek jest wyposażony w ekskluzywny mechanizm Longines GMT. Przez dekiel widać doskonałe działanie mechanizmu już na pierwszy rzut oka.

Zegarki Longines Master Series w pełni ukazują wyjątkowy kunszt zegarmistrzowski marki i ponadczasową elegancję. Dziś ta kultowa seria dodaje nowe dzieło, wprowadzając na rynek dwa limitowane edycje zegarków GMT, wykonanych z 18-karatowego lub 18-karatowego różowego złota, każdy limitowany do 500 sztuk.

Nowy zegarek ma ekskluzywny mechanizm Longines L844.5, wbudowaną silikonową sprężynę włosową i innowacyjne części. Jego działanie antymagnetyczne jest dziesięciokrotnie wyższe niż norma antymagnetyczna ISO 764. W kopercie o średnicy 40 mm samonakręcający się mechanizm jest widoczny przez przezroczysty dekiel, a rezerwa chodu wynosi około 72 godziny. Repliki zegarków.

Matowa srebrna tarcza jest elegancka i szykowna. Na zewnętrznym pierścieniu tarczy widnieje skala 24-godzinna z cyframi arabskimi, a rzymskie skale czasu od godziny 3 do 9 zaprojektowano tak, aby można je było odwrócić, aby ułatwić odczyt w drugiej strefie czasowej. Kolejowa ścieżka minutowa oddziela cyfry arabskie od 11 naniesionych złotych znaczników godzin. Eleganckie złote wskazówki wskazują godziny, minuty i sekundy. Wskazówka GMT jest głównie czarna, nawiązując do cyfrowego koloru pierścienia skali 24-godzinnej, co ułatwia odczytanie drugiej strefy czasowej.

Złoty zegarek Longines Master Series GMT jest wyjątkowy dzięki wyjątkowemu pięknu i rygorystycznym rzeźbieniom. Miękki, przydymiony szary skórzany pasek również ukazuje kunszt wykonania, wykorzystując unikalny proces garbowania roślinnego, aby nadać mu miękkość i jest wyposażony w sprzączkę w kolorze złotym lub różowozłotym.