Pewne Życie, Siła Osobowości, Zegarki Repliki

Każdy z nas ma więcej niż jedną twarz. W obliczu intensywnego życia wszystko jest skrupulatne i kompleksowe.

Jesteś oryginalnym twórcą, który kontroluje swoje życie.

Wyjątkowy, wysokiej klasy zegarek mechaniczny jest osobistym wyrazem stylu życia i podejścia do mody i stał się spójnym towarzyszem. Glashütte Original, niemiecka sztuka zegarmistrzowska, która powstała w 1845 roku, odziedziczy stulecie wybitnych umiejętności zegarmistrzowskich, połączy oryginalną niemiecką estetykę i zinterpretuje styl nadgarstków współczesnych kobiet.

Starannie wykonane i gustowne

Zegarek damski Serenade swoją romantyczną nazwą i niepowtarzalnym wyglądem oddaje hołd ogromnej energii i potencjałowi twórczemu drzemiącemu we współczesnych kobietach. W zegarku zastosowano innowacyjne połączenie rzadkich materiałów, takich jak diamenty i macica perłowa z odcieniami różu, ukazując miękkość i wytrzymałość.

Różowy odcień elegancko kontrastuje z błyszczącą kopertą i olśniewającymi diamentami o szlifie brylantowym. Kopertę o średnicy 36 mm z polerowanej stali nierdzewnej uzupełnia zestaw lunety z 52 diamentami o szlifie brylantowym, a koronka jest wysadzana diamentem o szlifie brylantowym, dzięki czemu cały zegarek stanowi elegancką biżuterię. Pięć eleganckich, zakrzywionych cyfr arabskich i sześć delikatnych znaczników godzin na tarczy zostało starannie wydrukowanych z przodu i z tyłu białej, ultracienkiej tarczy z masy perłowej, sprytnie interpretując odcienie gradientu od magenty przez róż do fioletu. Od projektu łusek po awangardową kolorystykę, ten damski zegarek ukazuje zorientowaną na szczegóły stronę niemieckich zegarków. Można go nazwać arcydziełem sztuki, błyszczącym, ale nie krzykliwym, ponadczasowym i na zawsze: globalną limitowaną edycją 50 sztuk.

Dąż do doskonałości, elegancji i romantyzmu.

Ekscentryczny zegarek z fazami księżyca w kolorze czerwono-złotym, w kolorze leśnej zieleni, koperta z czerwonego złota, złote wskazówki w kształcie miecza i pomysłowe wykorzystanie znaczników złotych godzin demonstrują harmonijny i stabilny styl niemieckiego zegarka. Tarcza zegarka ma kolor gradientu. Kolor stopniowo zmienia się z bogatej ciemnozielonej na ciemnoczarną, od środka do otaczających krawędzi. Razem ze złotymi gwiazdami i księżycem na białym dysku faz księżyca, poprawia to wygląd oryginalnego ekscentrycznego zegarka z fazami księżyca firmy Glashütte. Osiągnął nowy poziom, romantyczny i elegancki, pełen namiętnej i niepohamowanej witalności.

Asymetrycznie zaprojektowany układ ekscentrycznego dysku wykorzystuje klasyczną zasadę estetyki: złoty podział, ukazujący harmonię i równowagę. Lewa połowa tarczy jest wyposażona w tarcze godzin/minut i małych sekund, podczas gdy prawa połowa przedstawia reprezentatywny dla marki duży kalendarz i wyjątkowy wyświetlacz faz księżyca. Wypolerowana na wysoki połysk koperta o średnicy 40 mm z 18-karatowego czerwonego złota ostro kontrastuje z bogatą zielenią tarczy, a błyszczący zielony pasek ze skóry aligatora z Luizjany nadaje charakterystyczny akcent całemu wizerunkowi użytkownika.

Oryginalna moc życia osobistego

Wysadzany diamentami zegarek SeaQ, charakteryzujący się znakomitym wykonaniem i unikalnymi elementami sportowego stylu, odzwierciedla osobowość i oryginalność osoby noszącej oraz dobrze wyraża kobiecą estetykę i miłość do zegarków. Podstawowym kolorem zegarka jest głęboki błękit oceanu, a obrotową ramkę wysadza się 47 diamentami o szlifie brylantowym i jednym szafirem, niczym gwiazdy na morzu, dodając blasku nadgarstkowi.

Koperta ze stali nierdzewnej o średnicy 39,5 mm jest rysowana ręcznie, a niebieska tarcza jest ozdobiona wykwintnymi wzorami promieni słonecznych i wypełniona inkrustowanymi cyframi i znacznikami godzin wykonanymi z Super-LumiNova, dzięki czemu czytanie przyciąga wzrok, jest łatwiejsze i wydajniejsze. Ciemnoniebieski, tkany nylonowy pasek zapewnia codzienny komfort, łączy życie, sport i pracę oraz zaspokaja dążenie do indywidualności.

Ci, którzy wybierają Glashütte Original, mają wybitne osiągnięcia zawodowe i przywiązują wagę do wyrażania swoich wewnętrznych wartości. Te oryginalne zegarki repliki damskie Glashütte w pełni ucieleśniają niemiecki styl projektowania, mogą zaspokoić ich dążenie do towarzyszenia i skromnego charakteru oraz w pełni pokazać swoją niezależną osobowość i urok. Zegarek pasujący do Twojego stylu oznacza wybór podejścia do życia. Zachowujmy tę pewność siebie i spokój w naszej pracowitej pracy i pozwólmy, aby nasze światło świeciło.