Zegarki Baume & Mercier Selection 2024 Jako Prezenty Na Dzień Bogini, Repliki Zegarków

Piękno to czystość czystości, inteligencja storczykowego serca oraz spokojna i spokojna elegancja po latach chrztu. Każdy wyjątkowy kobiecy gest jest niespodzianką pogrzebaną przez czas. W związku ze zbliżającym się Dniem Kobiet w 2024 r. szwajcarska rodzina repliki zegarków Baume & Mercier wybrała różne arcydzieła, aby w najważniejszych momentach wskazówek pokazać siłę kobiet.

Ona jest urocza

Automatyczny zegarek kalendarzowy Baume & Mercier Riviera 10714 z serii Baumatic jest wyposażony w markowy mechanizm Baumatic. Jego doskonałe działanie zapewnia znaczną rezerwę chodu do 120 godzin. Nowy rozmiar 39 mm prezentuje bardziej swobodny i przystępny styl. Można go z łatwością nosić do strojów formalnych i wyraźnie demonstruje postawę profesjonalnych kobiet, które nie boją się światowych ocen. Diamentowy zegarek samonakręcający z kalendarzem Baume & Mercier Riviera 10730 wykorzystuje cztery śruby osadzane w diamentach, aby przymocować ramkę z satynowanej i polerowanej stali nierdzewnej, która w pełni interpretuje wytrzymałość i elegancję kobiet. Rozmiar 33 mm jest bardziej elastyczny, a wykończona satynowym złotem tarcza jest ozdobiona przezroczystymi wzorami górskimi i morskimi. Wykwintne detale podkreślają wyjątkowe i urocze kobiece światło.

Jest elegancka i stylowa.

Średniej wielkości model 10732 samonakręcającego się zegarka Hampton z serii Baume & Mercier Hampton wykorzystuje subtelną prostokątną obudowę, aby zaprezentować doskonałą estetykę konstrukcyjną marki i szwajcarską wiedzę w zakresie zegarmistrzostwa. Wypolerowana satynowo, opalizująca niebieska tarcza czyni go jeszcze piękniejszym i delikatniejszym, podkreślając kobiecy urok. Mały model zegarka kwarcowego Baume & Mercier Hampton ma polerowaną granatową próbę 10709 po obu stronach tarczy. Dwadzieścia osiem diamentów o szlifie brylantowym (najwyższej jakości diamenty Wesselton, stopień czystości VS, masa 0,35 karata) błyszczy olśniewająco, ukazując elegancję wieczorowego zegarka. Elegancja. Błyszczący, ciemnoniebieski, kwadratowy pasek ze skóry aligatora ozdobiony jest przeszyciami w tym samym kolorze i dopasowany do sprzączki, przedstawiając eleganckie, kobiece piękno.

Jest delikatna i pełna wdzięku.

Miękki połysk białej tarczy z masy perłowej automatycznego zegarka kalendarzowego Baume & Mercier Classima 10633 doskonale uzupełnia elegancję i szlachetność kobiet. Rodowane cyfry rzymskie i ryciny diamentowe są kreatywne i rejestrują wspaniałe chwile, które warto zapamiętać dla pań. Polerowany, rodowany dysk z fazami księżyca ozdobiony jest niebieskim lakierowanym tłem, dokładnie pokazującym przybywanie i zanikanie zmian księżyca, napędzającym poetycki romans z wyrafinowanymi złożonymi funkcjami i będącym świadkiem delikatnej i elastycznej mocy kobiet; niebieskie lakierowane dłonie odzwierciedlają dysk faz księżyca, podobnie jak delikatne i jedwabiste ukryte myśli Kobiet.