Zegarek Szkieletowy Z Cylindryczną Sprężyną Włosową I Tourbillonem Z Serii Speedster, Repliki Zegarków

Po wprowadzeniu na rynek kilka tygodni temu Streamliner Cylindrical Tourbillon Skeleton Alpine Limited Edition, firma H. Moser & Cie. wypuściła drugi zegarek z limitowanej edycji w kolorze różowym. Witamy na Grand Prix Miami 2024. W odróżnieniu od pierwszego modelu, którego głównym kolorem był niebieski, nowy, cylindryczny zegarek szkieletowy z tourbillonem z sprężyną włosową z serii Speedster, limitowana edycja Alpine Pink wykorzystuje kolor różowy, aby oddać hołd drugiemu modelowi jednomiejscowego samochodu wyścigowego firmy H. Moser & Cie. partnerem zespołu BWT Alpine F1. Hołd dla klasycznego korpusu.

A524 zespołu BWT Alpine F1 Team będzie rywalizować w sezonie 2024 z dwoma stylami nadwozia. Czarne odcienie współczesnego artysty Felipe Pantone inspirują projekt obu karoserii. Podstawowy projekt szesnastu wyścigów będzie połączeniem klasycznego błękitu i czerni firmy Alpine. Tytułowa współpraca BWT z zespołem F1 rozpoczyna swój trzeci rok, a jej symbolem jest słynny na całym świecie kolor różowy, który dodaje blasku nadwoziu samochodu wyścigowego A524. W tym sezonie przez osiem wyścigów barwy będą przeważnie różowe, co jeszcze bardziej podkreśli silne relacje Alpine z partnerem tytułowym BWT. Dlatego projekt limitowanej edycji Alpine Pink firmy H. Moser & Cie. z cylindryczną sprężyną włosową i tourbillonem z serii Speedster wykorzystuje dwa kolory malowania ciała partnerów, co jest najlepszym wyborem.

Pierwszy zegarek, limitowany do 100 sztuk, ozdobiony jest niebieskimi detalami, natomiast drugi model zestawiony jest z jasnym różem. W południe nad wydrążoną tarczą główną widać zakrzywioną małą tarczę wykonaną z syntetycznego korundu. Ma tę samą krzywiznę co lustro szafirowe i prezentuje kultowy róż BWT. Przezroczysty korund nadaje jasny i niepowtarzalny ton. , staje się coraz bardziej widoczne. Chociaż korund jest trudny w obróbce ze względu na jego wyjątkowo wysoką twardość, wyjątkowa przezroczystość korundu sprawia, że zegarek z cylindryczną sprężyną włosową Tourbillon Skeleton z serii Speedster Alpine Pink Limited Edition jeszcze bardziej przyciąga wzrok. Zegarek ten, pozbawiony logo marki z przodu, podkreśla czysty wygląd i niepowtarzalność estetyki H. Moser & Cie., emanując ponadczasową elegancją. Znaczniki godzin są pokryte powłoką Super-Luminova, a niebieskie wskazówki godzin i minut posiadają wstawki Globolight, dzięki czemu są wyraźne i łatwe do odczytania nawet w nocy. Pasek wykonany jest z różowego gumowego paska o tkanej fakturze, który jest wygodny w noszeniu i wyjątkowy.

Przód i tył wewnętrznego mechanizmu z naciągiem HMC 811 są całkowicie wydrążone, co zapewnia dobry widok na duży, wydrążony złoty wirnik. Cylindryczna sprężyna balansowa odzwierciedla wiedzę i doświadczenie siostrzanej firmy H. Moser & Cie., Precision Engineering AG. Jego produkcja jest skomplikowana i wymaga utraconych umiejętności zawodowych. Każda cylindryczna sprężyna równoważąca jest kształtowana ręcznie, a jej wykonanie zajmuje dziesięć razy więcej czasu niż w przypadku tradycyjnej sprężyny równoważącej. H. Moser & Cie. potrafi bawić się kontrastami i chętnie łączy tradycyjną wiedzę z ultranowoczesnymi zegarkami. Repliki zegarków.

Ten zegarek o gładkiej linii jest olśniewający i mocny, ale dzięki wyjątkowemu wzornictwu jest również łatwy w noszeniu i jest wodoodporny do 120 metrów (12 ATM). Limitowana do 20 sztuk, dostępna wyłącznie na oficjalnej stronie marki. Oprócz tej wyjątkowej, limitowanej edycji firma H. Moser & Cie. wyprodukuje kolejny jedyny w swoim rodzaju zegarek, który zostanie wystawiony na aukcji charytatywnej, a cały dochód zostanie przekazany prywatnej organizacji charytatywnej założonej przez BWT i jej dyrektora generalnego Andreasa Weissenbachera w 2016. Fundacja Non-Profit AQUA PEARLS. Celem fundacji jest poprawa dostępu do czystej wody pitnej, łagodzenie ubóstwa, ochrona środowiska i promowanie zrównoważonego rozwoju na całym świecie.

H. Moser & Cie. demonstruje swoją wyjątkową wizję doskonałego zegarmistrzostwa.